بازی Silent Hill: Ascension در ۲۰۲۳ منتشر می‌شود؛ تریلر آن را تماشا کنید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
سایلنت هیل اسنشن

کمپانی کونامی (Konami) به تازگی تریلر جدیدی از سریال تعاملی Silent Hill: Ascension منتشر کرده و اعلام کرده که این بازی در سال ۲۰۲۳ عرضه خواهد شد.

سایلنت هیل: اسنشن ماجرای چندین شخصیت اصلی را از مکان‌هایی در سراسر جهان خود دنبال می‌کند؛ این شخصیت‌ها توسط هیولاهای جدید و وحشتناک سایلنت هیل شکنجه می‌شوند. این هیولاها که در سایه‌ها کمین کرده‌اند، مردم و کل محله‌ها را تهدید می‌کنند؛ محله‌هایی که به خاطر قتل‌ها و احساس گناه و ترس سرکوب شده، به تاریکی کشیده می‌شوند.

در این سریال تعاملی، اقدامات میلیون‌ها نفر پایان‌بندی داستان را تعیین خواهد کرد. اینکه تا زمان پخش آخرین سکانس، کدام شخصیت‌ها زنده مانده‌اند؟ آیا کسانی که باقی مانده‌اند، رستگار شده یا رنج خواهند برد؟ حتی سازندگان این پروژه هم نمی‌دانند که چگونه به پایان می‌رسد. در واقع سرنوشت شخصیت در دستان مخاطب است و این بار شما به تنهایی ترس را تجربه نخواهید کرد. در عوض، شما همراه با مخاطب‌های دیگر، تاثیر مستقیم و دائمی بر چگونگی سرنوشت شخصیت‌ها و داستان خواهید داشت.

سایلنت هیل اسنشن

کریس آمارال (Chris Amaral)، کارگردان هنری شرکت Bad Robot که وظیفه‌ی ساخت جلوه‌‌های هنری و صوتی بازی را برعهده دارد، در یک بیانیه‌ی مطبوعاتی گفت:

ما برای ایجاد دنیایی رویایی در سایلنت هیل: اسنشن با شخصیت‌های پرجزئیات، هیولاهای دنیای دیگر، اتمسفر تاثیرگذار و طراحی کلی جلوه‌های صوتی و تصویری که تیم ما به آن افتخار می‌کند، تلاش زیادی کرده‌ایم. محیط‌های پرجزئیات، محیط وهم‌آور و شخصیت‌های واقع‌گرایانه و هیولاها باید تاثیرگذاری المان‌های ترس را افزایش دهند و چیزی را خلق کنند که سایلنت هیل خالص است و در عین حال در این مجموعه منحصربه‌فرد است.

جیکوب ناووک (Jacob Navok)، مدیرعامل Genvid Entertainment که فناوری پشت ساخت بازی و تعاملی بودن آن به شکل ذکر شده را فراهم کرده، افزود:

سایلنت هیل: اسنشن با نمایش تصاویر خیره‌کننده و لحظه‌های زنده‌ی جامعه محور، مخاطبان را مجذوب خود می‌کند. همه‌ی این‌ها در عین کاوش در وحشت روان‌شناختی که سری سایلنت هیل را محبوب دل طرفداران در سراسر جهان کرده، بازیکنان را سرگرم می‌کند. برای اولین بار در تاریخ سایلنت هیل، مخاطب جمعی می‌تواند بر داستان تاثیر بگذارد و پایان‌های مهم و قابل توجهی را برای شخصیت‌های پیچیده و در حال تغییر و تحول این مجموعه تعیین کند.

سایلنت هیل اسنشن

موتوی آکاموتو (Motoi Okamoto)، تهیه‌کننده‌ی سری سایلنت هیل در کونامی، می‌گوید:

طرفداران سایلنت هیل و مخاطبان آثار ترسناک منتظر چیزهای زیادی هستند. ما خوشحالیم که یک داستان تعاملی جدید را در مکان‌هایی که قبلا کاوش نکرده‌اند و در کنار شخصیت‌های جدیدی که به طرفداران دنیای سایلنت هیل معرفی می‌شوند، به آن‌ها ارائه می‌کنیم. این شما هستید که در مورد سرنوشت چندین شخصیت که به طور همزمان در سراسر جهان فاش می‌شود، تصمیم خواهید گرفت.

سایلنت هیل: اسنشن در سال جاری منتشر خواهد شد. در حال حاضر پلتفرم‌های مقصد بازی مشخص نیست. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده را مشاهده کنید.

منبع: Gematsu

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی


کنسول بازی سونی مدل PlayStation 5 ظرفیت 825 گیگابایت ریجن 1200 آسیا

کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES S ظرفیت 512 گیگابایتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما