بازی Helskate یک اسکیت‌سواری روگ‌لایک است؛ تریلر آن را تماشا کنید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
هل‌اسکیت

استودیوی فانتوم کوست (Phantom Coast) به تازگی از بازی اکشن، روگ‌لایت و اسکیت‌برد Helskate رونمایی کرده است.

در این بازی که مانند ترکیبی از Tony Hawk و Hades است، از اسکیت‌برد به عنوان سنگ بنایی برای کشتن هیولاهای مختلف استفاده می‌کنید. در واقع شما با استفاده از اسکیت‌برد خود، از مناظر جهنمی Vertheim عبور کرده و کمبوهای مختلفی را روی دشمنان پیاده‌سازی خواهید کرد. از طرفی در حین پیشرفت در بازی، قفل توانایی‌های مختلف را باز می‌کنید. در نهایت، شما باید با خدایان اسکیت بجنگید.

از آنجایی که بازی یک اثر روگ‌لایت است، زمانی که بمیرید برخی از پیشرفت‌ها را حفظ خواهید کرد، اما به صورت کلی دوباره شروع خواهید کرد. شما قادر خواهید بود با ترکیب اسلحه‌ها و تجهیزات مختلف، یک بیلد منحصربه‌فرد برای هر دور از بازی بسازید.

بازی هل‌اسکیت

در ادامه بیانیه‌ی تیم سازنده در مورد مدت زمان دسترسی زودهنگام و تفاوت آن با نسخه‌ی اصلی آمده است:

Helskate ترکیبی جاه‌طلبانه از بازی‌های کلاسیک اسکیت‌ برد و بازی‌های روگ‌لایت است. بنابراین، ما تصمیم گرفتیم آن را به صورت دسترسی زودهنگام عرضه کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که یک بازی کامل و در عین حال سرگرم‌کننده خواهیم ساخت. ما فکر می‌کنیم که بهترین راه ممکن برای انجام این کار، گرفتن بازخورد ارزشمند شما و استفاده از آن برای بهبود مستمر بازی است.

ما تخمین می‌زنیم که نسخه ۱.۰ بازی حدود یک سال طول می‌کشد تا عرضه شود. با این حال، ما می‌خواهیم وقت خود را صرف توسعه‌ی ایده‌های مختلف از طریق بازخوردهای شما کنیم تا یک تجربه‌ی کامل ارائه کنیم، بنابراین ممکن است کمی بیشتر طول بکشد. در این مدت ما از Helskate حمایت خواهیم کرد.

در نسخه‌‌ی کامل، ما قصد داریم تا جهان‌های منحصربه‌فردتری را شامل سلاح‌ها، آیتم‌ها، مراحل، دشمنان و باس‌های جدید ارائه کنیم. نسخه‌ی کامل همچنین به نوعی برنامه‌ریزی شده تا داستان کاملی را ارائه دهد و مهمتر از همه، یک تجربه‌ی روگ‌لایت جذاب بر اساس بازخورد جامعه‌ی بازیکنان باشد.

بازی Helskate برای انتشار به صورت دسترسی زودهنگام روی رایانه‌های شخصی از طریق استیم برنامه‌ریزی شده است. تاریخ انتشار نسخه‌ی کامل بازی اعلام نشده است. در ادامه می‌توانید تریلر و تصاویر منتشر شده را مشاهده کنید.

منبع: Gematsu

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی


کنسول بازی سونی مدل PlayStation 5 ظرفیت 825 گیگابایت ریجن 1200 آسیا

کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES S ظرفیت 512 گیگابایتدیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما