بلک پنتر و کاپیتان امریکا در جنگ جهانی دوم؛ تیزر بازی مارول خالق آنچارتد را ببینید

۲۱ شهریور ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
marvel skydance project

استودی Skydance New Media به تازگی از اولین تیزر بازی ماجراجویی خود که در دنیای مارول جریان دارد، رونمایی کرده است.

این بازی ماجراجویی تیمی و داستان محور که زیر نظر ایمی هنیگ به عنوان کارگردان سه‌گانه‌ی آنچارتد در دست ساخت است، اولین بازی این استودیو با همکاری کمپانی مارول محسوب می‌شود. این اثر در دنیای کمیک‌‌های مارول اتفاق می‌افتد و طبق تریلر منتشر شده به نظر می‌رسد که داستان آن بازیکنان را به یک ماجراجویی در دوران جنگ جهانی دوم با چهار شخصیت می‌برد. این شخصیت‌ها شامل استیو راجرز (Steve Rogers) جوان که با نام کاپیتان آمریکا نیز شناخته می‌شود، آزوری (Azzuri)، پدربزرگ تی چالا و پلنگ سیاه دوران جنگ جهانی دوم، گابریل جونز (Gabriel Jones)، سرباز آمریکایی و نانالی (Nanali)، رهبر شبکه‌ی نوپا و جاسوسی واکاندان می‌شوند.

marvel skydance project

بازیکنان می‌توانند انتظار گیم‌پلی هیجان‌انگیزی را داشته باشند که اکشن و هیجان محض را با الهام از کمیک‌ها، سریال‌ها و فیلم‌های برجسته‌ی مارول به تصویر می‌کشد. ایمی هنیگ (Amy Hennig)، رئیس Skydance New Media در بیانیه‌ای مطبوعاتی گفت:

ما از تمام اشتیاق و حمایتی که از سوی طرفداران دریافت کرده‌ایم، بسیار سپاسگزاریم و خوشحال هستیم که در نهایت از اولین نمایش بازی در نمایشگاه D23 Expo امسال رونمایی می‌کنیم. مارول در طول فرآیند توسعه و خلاقیت، همکاری باورنکردنی بوده است زیرا ما یک داستان جدید و اوریجینال را توسعه می‌دهیم و قرار است که یک تیم جدید هیجان‌انگیز از شخصیت‌ها را بسازیم. ما امیدواریم که طرفداران مجذوب این تیزر کوتاه شوند و برای اشتراک اطلاعات بیشتر در ادامه‌ی مسیر، بسیار هیجان‌زده هستیم.

اولین بازی اسکای‌دنس نیو مدیا

بیل روزمان (Bill Rosemann) نیز به عنوان معاون رئیس و کارگردان خلاقیت بخش بازی کمپانی مارول افزود:

رونمایی از تیزر بازی در نمایشگاه D23 Expo تنها آغاز ماجراجویی پر از اکشنی است که در انتظار طرفداران مارول است. ایمی و تیم Skydance New Media عشق و احترام عمیقی برای شخصیت‌های ما قائل هستند و خود را غرق در کتاب‌های مصور کرده و مهارت‌های داستان‌گویی باورنکردنی خود را برای ایجاد یک تجربه‌ی داستان محور هیجان‌انگیز و کاملا جدید به کار خواهند گرفت. در ماه‌های آینده با ما همراه باشید زیرا نگاه بیشتری به چهار قهرمان داستان، دو جهان بازی و تنها جنگ درون آن خواهیم داشت.

گفتنی است که در حال حاضر اطلاعات بیشتری نظیر عنوان و تاریخ انتشار بازی منتشر نشده است و باید منتظر اخبار بیشتر باشیم. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده را مشاهده کنید.

منبع: Gematsu

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه