اسلندرمن پس از ده سال با آنریل انجین ۵ و گرافیک بالاتر به‌روزسانی می‌شود

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
Slender Arrival

شخصیت اسلندرمن (Slender man) یکی از کرکترهای بسیار خاص در دنیای سرگرمی است. این شخصیت نسبتاً نوین بوده و سابقه زیادی ندارد. با این حال در این مدت کوتاه توانسته توجه افراد بسیار زیادی را به خود جلب کند. در نتیجه ما شاهد کتاب، فیلم و بازی زیادی از آن بودیم. حدود ۱۰ سال پیش بود که ما شاهد بازی اسلندر: ورود (Slender: The Arrival) بودیم. عنوانی که توانست موفقیت خوبی کسب کند و به نوعی آخرین بازی از شخصیت اسلندرمن بود.

بیشتر بخوانید: بازی جدید Slender Man در راه است

در این مدت ما شاهد شایعات زیادی حول بازگشت این کرکتر به دنیای گیمینگ بودیم. بسیاری از اخبار حاکی از این بودند که یک بازی جدید از شخصیت اسلندرمن عرضه خواهد شد. حال شرکت سازنده عنوان اسلندر: ورود اعلام کرده که یک به روزرسانی بزرگ برای این بازی عرضه خواهد کرد. این به روزرسانی در اصل باعث مدرن شدن بازی از لحاظ گرافیکی و گیم‌پلی می‌شود.

در به روزرسانی ۱۰ ساله این بازی، اسلندر: ورود به موتور انیمیشن سازی آنریل انجین ۵.۲ (Unreal Engine 5.2) منتقل می‌شود. این یک ارتقاء بسیار زیاد در گرافیک و گیم‌پلی ایجاد می‌کند. با این حال اینطور که به نظر می‌رسد محتوای اصلی داستانی بازی همچنان ماننده گذشته است و این یک نکته مثبت به حساب می‌آید.

به روزرسانی بازی Slender: Arrival

شرکت سازنده این بازی، بلو ایل (Blue Isle) در بلاگ خود نوشته که پس از ۱۰ سال تصمیم به به روزرسانی این بازی گرفته است. در این به روزرسانی تمامی جزئیات قابل مشاهده بوده و بازی ارتقاء بسیار زیادی نسبت به قبل داشته است. شما دوباره با کرکتر اسلندرمن روبرو خواهید شد. با این حال این کرکتر از همیشه به واقعیت نزدیک‌تر بوده و همه اتفاقات نیز به وضوح بیشتری مشخص هستند.

نکته مهمی که ذکر شده این است که به روزرسانی جدید این بازی نه تنها در بخش گرافیکی مؤثر بوده بلکه در بخش گیم‌پلی هم تأثیر بسیار زیادی داشته است. مشخص است که شرکت سازنده خواسته این بازی را به روز کند و به همین دلیل تصمیم به عرضه این آپدیت گرفته است.

بازی اسلندرمن: ورود در سال ۲۰۱۳ برای کنسول‌های نسل هفتم به همراه کامپیوتر عرضه شد. پس از آن شرکت سازنده تصمیم گرفته تا با عرضه کنسول‌های نسل هشتمی، این بازی را برای کنسول‌های جدید هم عرضه کند. حتی پس از مدتی بازی ورود برای پلتفرم موبایل هم عرضه شد. اسلندر: ورود در زمان عرضه توانست موفقیت نسبتاً خوبی کسب کند و توجه طرفداران را به خود جلب کرد.

شرکت سازنده هنوز اعلام نکرده که کدام پلتفرم این به روزرسانی را دریافت خواهند کرد. همینطور اینکه هنوز گفته نشده که برنامه‌ای برای کنسول‌های نسل نهمی هم وجود دارد یا نه. به همین دلیل باید صبر کرد و دید که آیا شرکت سازنده تصمیم دارد این بازی را به طور کامل به روز کرده و آن را وارد پلتفرم‌های جدید بکند یا نه.

منبع: Gematsu

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی


کنسول بازی سونی مدل PlayStation 5 ظرفیت 825 گیگابایت ریجن 1200 آسیا

کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES S ظرفیت 512 گیگابایتدیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما