بازی ماجراجویی Slitterhead از خالق سایلنت هیل آبان ماه منتشر می‌شود؛ تریلر آن را تماشا کنید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
بازی Slitterhead

استودیوی بازی‌سازی بوکه گیم (Bokeh Game) به تازگی از تاریخ انتشار بازی Slitterhead به همراه یک تریلر رونمایی کرده است.

این بازی اکشن ماجراجویی در خیابان‌های شلوغ کولونگ، مملو از ابهام و هرج و مرج قرار دارد و در آن بازیکنان در نقش هیوکی، موجودی خالی از حافظه و فرم فیزیکی، قرار می‌گیرد. تنها انگیزه او از بین بردن موجودات هیولایی معروف به اسلیترهدها (Slitterheads) است که در اطراف شهر پرسه زده و خود را به فرم انسان در می‌آورند. هیوکی با پرسه زدن در مناظر پر جنب و جوش شهری با عناصر نئونی، باید به دنبال متحدانی در میان انسان‌هایی باشد که به نام Rarities شناخته می‌شوند. بازیکنان باید به سازمان‌های خطرناک نفوذ کرده و آن‌ها را ردیابی کنند و در نبرد‌هایی شرکت کنند که از قدرت خون استفاده می‌شود. در این میان راز وجود هیوکی یکی از نقاط عطف داستان است.

از طرفی بدون داشتان فرم فیزیکی، توانایی هیوکی به او اجازه می‌دهد تا بدن انسان‌ها و حتی حیوان‌ها را در اختیار داشته باشد و به میل خود آن‌ها را کنترل کند و افراد سرگردان در شهر را به سربازان خود تبدیل کند. با این قدرت او می‌تواند از موانع عبور کند، هویت افراد خاصی را به خود بگیرد و در مناطق و سازمان‌های خطرناک نفوذ کند. با تعویض سریع میزبان‌ها، او همچنین می‌تواند شهر را با سرعت بالا طی‌کند.

اسلیترهد

گفتنی است که در دسامبر ۲۰۲۰، کیچیرو تویاما (Keiichiro Toyama)، تاسیس استودیوی بازی‌سازی بوکه را اعلام کرد. این استودیو به همراه گروه‌ منتخبی از روزهایش در استودیوی ژاپن سونی که اکنون منحل شده، تاسیس شده و در روزمه‌ی اعضای آن آثاری نظیر اولین نسخه از سایلنت هیل، Siren و Gravity Rush دیده می‌شود.

بازی Slitterhead در ۸ نوامبر (۱۸ آبان) سال جاری برای پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی با قیمت ۴۹.۹۹ دلار عرضه خواهد شد. شرکت XSEED Games یک نسخه‌ی فیزیکی از بازی را با قیمت ۵۹.۹۹ دلار برای پلی‌استیشن ۵ در آمریکای شمالی توزیع خواهد کرد. این نسخه شامل دیس موسیقی‌های بازی، یک آرت‌بوک و تعدادی برچسب است. می‌توانید در ادامه تریلر و تصاویر منتشر شده را مشاهده کنید.

منبع: Gematsu

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیدیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما