بازی Smash Bros Ultimate سریع‌ترین فروش را در تاریخ نینتندو داشته

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
بازی Super Smash Bros Ultimate

جدیدترین شماره‌ی مجموعه بازی‌های اسمش یعنی Super Smash Bros Ultimate در مقایسه با سایر بازی‌های نینتندو، سریع‌ترین میزان فروش را در تاریخ این شرکت داشته است. نینتندو در خبری اعلام کرده که این اثر از زمان انتشار خود در تاریخ ۷ دسامبر ۲۰۱۸ موفق شده تا ۱۲.۰۸ میلیون نسخه فروش داشته باشد. مبنی بر گفته «شونتارو فوروکاوا»، مدیر عامل نینتندو، این بازی سریع‌ترین فروش اولیه را بین کنسول‌های خانگی این شرکت داشته است.

بازی Smash Bros Ultimate در ژاپن این توفیق را داشت که تنها در چهار هفته، رکورد فروش محبوب‌ترین بازی این مجموعه را پشت سر بگذارد.

فوروکاوا به سرمایه‌گذاران شرکت چنین گفت: «جدیدترین بازی سری Super Smash Bros همانند یک گردهمایی بزرگ از افرادی است که تا به حال در زندگی خود به بازی‌های نینتندو دسترسی داشته‌اند. در نتیجه، از آنجایی که افراد زیادی از گروه‌های سنی مختلف مشغول تجربه‌ی Super Smash Bros هستند، شاهد تغییراتی در جامعه آماری مشتریان خود هستیم.»

وضعیت فروش بازی‌های نینتندو

نینتندو سوییچ تا پایان سال مالی گذشته موفق شده بود تا ۳۲.۷ میلیون کنسول به فروش برساند. با اینکه این رقم کم‌تر از آن چیزی است که نینتندو مد نظر داشت، اما از سمتی دیگر بازی‌های انحصاری این شرکت فروش بسیار زیادی را تجربه کرده‌اند.

مدیر عامل نینتندو هم‌چنین در این مراسم یک نمودار ماهیانه از مجموع فروش بازی‌های Splatoon 2، Mario Kart 8 Deluxe، Super Mario Odyssey و The Legend of Zelda: Breath of the Wild را به نمایش گذاشت.

طبق گفته فوروکاوا، فروش هر بازی در ماه با سرعت معقولی ادامه یافته و در پایان سال، این رقم به بالاترین میزان خود رسیده است. این موضوع حاکی از این است که مشتریان نینتندو همواره در حال افزایش هستند و انحصاری‌های کنسول سوییچ، حتی پس از گذشت ماه‌ها از انتشارشان، هنوز عملکرد فوق‌العاده‌ای در زمینه فروش دارند.

وضعیت فروش بازی‌های نینتندو

منبع: Game Industry.biz

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما