قابلیت کراس‌پلتفرم به بازی‌های Paladins و Smite اضافه می‌شود

۲۵ شهریور ۱۳۹۸ | ۲۰:۰۰ ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
بازی Smite

هر روز قابلیت کراس‌پلتفرم فراگیرتر از قبل می‌شود و سازندگان بیش‌تری با فعال کردن آن تجربه بازی برای افراد را راحت‌تر می‌کنند. به‌تازگی شرکت سونی با همکاری استودیوی Hi-Rez از اضافه شدن قابلیت کراس‌پلتفرم به بازی‌های Paladins، SMITE و Realm Royale خبر دادند. در حال حاضر این ویژگی به بازی Paladins اضافه شده است.

سازندگان جهت استفاده از کراس‌پلتفرم پیشنهاد دادند تمامی افراد از حساب کاربری مخصوص این استودیو استفاده کنند. در صورت استفاده از اکانت‌ اختصاصی سازنده، میزان پیشرفت بازی‌کننده‌ها در پلتفرم‌های مختلف دست‌نخورده باقی می‌ماند. بنابراین، با استفاده از یک اکانت مشترک و جابه‌جایی بین پلتفرم‌های مختلف دیگر مجبور نیستید همه چیز را از ابتدا آغاز کنید. با این حال، استفاده از این روش برای کراس‌پلتفرم اجباری نیست.

بازی Paladins

در این بین خود سازندگان هم آموزشی را برای استفاده از کراس‌پلتفرم در اختیار کاربران قرار داده‌اند. هر سه بازی SMITE، Paladins و Realm Royale از لیدربورد و فهرست دوستان مشترک بهره می‌برند. صحبت کردن حین بازی و سایر ویژگی‌ها هم در تمامی پلتفرم‌ها به راحت‌ترین شکل ممکن صورت می‌گیرد. علاوه بر این، آپدیت تمام بازی‌های بالای به‌صورت همزمان روی تمامی پلتفرم‌ها در دسترس قرار می‌گیرد.

سونی یکی از آخرین شرکت‌هایی بود که با راه‌اندازی کراس‌پلتفرم روی کنسول خود موافقت کرد. با این حال، به نظر می‌رسد که آن‌ها تقریبا با این موضوع کنار آمده و سازندگان برای استفاده از چنین قابلیتی راه ساده‌تری در پیش دارند. بازی‌های «فورت‌نایت» و «راکت‌لیگ» جزء اولین آثاری بودند که کراس‌پلتفرم را به پلی‌استیشن۴ آوردند.

در حال حاضر تاریخ راه‌اندازی کراس‌پلتفرم بازی‌های SMITE و Realm Royale مشخص نشده است.

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما