تاریخ عرضه‌ی سونیک فرانتیرز اعلام شد؛ تریلر داستانی آن را ببینید

۲ شهریور ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
Sonic Frontiers

چندی در رویداد ابتدایی گیمزکام (Gamescom 2022) از عناوین زیادی خبر منتشر شد. سونیک فرانتیرز (Sonic Frontiers) نیز یکی از این عناوین بوده و سرانجام تاریخ عرضه رسمی این بازی اعلام شد. بازی سونیک فرانتیرز دارای چندین نسخه متفاوت بوده و برای کنسول‌های نسل ۸، نسل ۹، کامپیوتر و سوییچ عرضه خواهد شد.

بازی سونیک فرانتیرز یک عنوان در سبک پلتفرمینگ و جهان باز است. البته ماه گذشته اعلام شد که این بازی جهان باز نبوده و منطقه باز (Open Zone) است! به همین دلیل شما با یک محیط گسترده روبرو بوده و می‌توانید در آن به گشت و گذار بپردازید. در این بازی مبارزات زیادی وجود دارند و ویژگی‌های خاص سونیک مانع از خسته کننده بودن این عنوان می‌شوند. تنها نکته اصلی اینجاست که دنیای سونیک محتوای چندانی ندارد. به همین دلیل شرکت سازنده باید به شدت خلاقانه عمل کند.

طبق چیزی که اعلام شده، بازی سونیک فرانتیرز نتیجه بلوغ عناوین قبلی این مجموعه است. به همین دلیل آزادی عمل شما بیشتر از هر عنوان دیگر سونیک است. همینطور اینکه بازی سونیک فرانتیرز از چندین دنیای مختلف تشکیل شده و همین باعث می‌شود تا هیجان آن چندین برابر شود. البته باید صبر کرد و دید که سازندگان چگونه این دنیاها را ساخته و امیدواریم که مشابه نباشند.

در دنیای سونیک رمز و رازهای بسیاری وجود دارد. شما باید تلاش کنید تا در جزیره استارفال (Starfall) گشته و این رازها را کشف کنید. دنیای بازی نیز به گونه‌ای طراحی شده که ارزش جست و جو را دارد و شما از آن لذت خواهید برد. تجربه پلتفرمینگ نیز در حالت ۳ بعدی با وجود دشواری هیجان زیادی داشته و تجربه بسیار خاصی است.

بازی سونیک فرانتیرز در تاریخ ۱۷ آبان (۸ نوامبر ۲۰۲۲) در دسترس طرفداران قرار خواهد گرفت. اینکه چگونه این بازی عمل خواهد کرد هنوز مشخص نیست اما امیدواریم که سازندگان یک عنوان کامل را در اختیار کاربران قرار بدهند.

منبع: Gematsu.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه