سونیک فرانتیرز معرفی شد؛ اولین بازی جهان‌باز سونیک

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
Sonic Frontiers

سازندگان مجموعه سونیک بازی جدید از این سری را معرفی کردند. بازی بعدی این مجموعه سونیک فرانتیرز (Sonic Frontiers) نام خواهد داشت و قرار است در تعطیلات سال ۲۰۲۲ عرضه شود.

این بازی توسط تیم سگا سونیک ساخته شده و تهیه کننده آن نیز ساچیکو کاوامورا است. همینطور اینکه کارگردان این بازی جدید نیز موریو کیشیموتو نام دارد. طبق گفته تیم سازنده سونیک فرانتیرز، این بازی یک حالت جهان باز دارد. داستان آن نیز توسط ایان فلین Ian Flynn نوشته شده است.

تاکاشی ایزوکا مسئول بخش خلاقیت تیم سونیک در مورد این معرفی گفت:

سونیک فرانتیرز یک پیشرفت شدید برای این مجموعه است. گیم‌پلی در این بازی به تکامل رسیده و طرفداران بلند مدت سونیک از آن لذت خواهند برد.

سگا در اصل سونیک فرانتیرز را حدود ۶ ماه پیش معرفی کرد. در اصل معرفی آن در مراسم ۳۰ سالگی مجموعه سونیک انجام شد. البته سازنده آن، نام سونیک جدید را اعلام نکرد. البته در آن زمان تیم سازنده با نشان دادن یک تریلر از این جوجه تیغی دوست داشتنی طرفداران را مشتاق عرضه این بازی کرد.

سونیک فرانتیرز برای کنسول‌های نسل ۸ و ۹ به همراه کامپیوتر و نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

Sonic Frontiers

سبک جهان باز بودن سونیک چالش جدیدی را برای تیم سازنده بوجود خواهد آورد

علاوه بر بازی جدید، تیم سازنده سونیک از سونیک جوجه تیغی ۲ (Sonic The Hedgehog 2) نیز رونمایی کرد. این فیلم دنباله فیلم لایو اکشن سال ۲۰۲۰ سونیک است. آخرین موارد ۳ بعدی عرضه شده از سونیک در سونیک فورسز (Sonic Forces) در سال ۲۰۱۷، سونیک دنیای گم شده (Sonic Lost World) در سال ۲۰۱۳ و سونیک نسل‌ها (Sonic Generations) در سال ۲۰۱۱ هستند.

به طور کلی مجموعه سونیک طرفداران بسیاری در میان گیمرها دارد. تعدادی از بازی‌های سونیک جزو بهترین موارد پلتفرمر هستند و در زمان خود بسیار محبوب بودند. نکته جالب اینجاست که تیم سازنده با وجود اینکه چند عنوان آخر سونیک موفقیت چندانی نداشته است، از تولید شماره جدید خودداری نکرده است. حال امیدواریم که سونیک فرانتیرز بتواند خوب عمل کند و این مجموعه را دوباره در دنیای گیمینگ مطرح کند.

منبع: Polygon.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما