آپدیت جدید سونیک فرانتیرز چالش‌های تازه و حالت عکاسی را به بازی اضافه می‌کند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
Sonic Frontiers Update

بازی سونیک فرانتیزر (Sonic Frontiers) حدود یک سال پیش عرضه شد. این بازی توانست موفقیت نسبتاً خوبی کسب کند و راه جدیدی را برای عناوین سونیک آغاز کند. سگا (Sega) عملکرد خوبی در بازی فرانتیرز داشت و سونیک را از چارچوب چندین ساله خود خارج کرد. سونیک فرانتیرز یک بازی در سبک منطقه باز (Open Zone) و پلتفرمر است. همینطور اینکه عناصر اکشن نیز برای جذاب شدن در این بازی وجود دارد.

حال سگا اعلام کرده که یک به روزرسانی سه گانه برای این بازی عرضه خواهد کرد. منظور از سه گانه جلوه بصری، صدا و سرعت بازی است. این به روزرسانی سونیک فرانتیرز را برای سال ۲۰۲۳ آماده کرده و به طور کلی تغییرات خوبی در آن ایجاد می‌کند. همینطور اینکه سه حالت جدید به بازی اضافه شده تا سونیک فرانتیرز جذابتر بشود.

یکی از حالت‌های جدید اضافه شده، بخش چالش‌ها است. زمانی که بازیکنان بازی سونیک فرانتیرز را به اتمام برسانند، به بخش چالش‌ها دسترسی پیدا خواهند کرد. این بخش دارای دو قسمت سایبر اسپیس (Cyber Space) و بتل راش (Battle Rush) است. سایبر اسپیس یک چالش خاص است که زمان در آن اهمیت بسیار زیادی دارد. به این معنا که کاربر باید چندین مرحله را در یک بازه زمانی خاص به اتمام برسانند. در حالت بتل راش نیز بازیکنان باید در یک بازه زمانی خاص دشمنان خود را از بین ببرند.

به روزرسانی Sonic Frontiers

حالت چالش‌ها که جدیداً به بازی اضافه شده باعث می‌شود تا سونیک فرانتیرز بعد از اتمام نیز محتوا برای بازیکنان داشته باشد.

در بخش تنظیمات نیز حالت تصویربرداری (Photo Mode) اضافه شده است. شما می‌توانید در محیط زیبای بازی سونیک فرانتیرز تصاویر بسیار زیبایی ثبت کنید. حال با این حالت جدید دست شما به طور کامل باز بوده و می‌توانید صحنه‌های بسیار زیبایی را خلق کنید. در حالت تصویربرداری دوربین کاملاً آزاد بوده و به همین دلیل آزادی عمل کاربر بسیار زیاد است.

یکی از موارد جالب اضافه شده به بازی جوک باکس (Juke Box) است. بازیکنان می‌توانند آهنگ مورد علاقه خود را انتخاب کرده و در طول بازی به آن گوش دهند. در این جوک باکس ۵۳ آهنگ مختلف وجود داشته که ۱۳ عدد از آن‌ها جدید هستند. همینطور اینکه تعداد دیگری آهنگ وجود داشته که کاربران در طول مسیر می‌توانند آن را باز کنند.

در آینده نیز سگا برای سونیک فرانتیرز به روزرسانی‌های دیگری با محتوای بیشتر عرضه خواهد کرد. بازی سونیک فرانتیرز در اصل شروع یک مسیر جدید برای این عناوین است و به همین دلیل پشتیبانی از آن اهمیت بسیار زیادی دارد.

منبع: Gematsu


کنسول بازی سونی مدل PlayStation 5 ظرفیت 825 گیگابایت ریجن 1200 آسیا

کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES S ظرفیت 512 گیگابایتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما