طراحی سونیک درست شد؛ تریلر جدید فیلم سونیک را ببینید

۲۱ آبان ۱۳۹۸ | ۱۷:۴۲ ۲۲ آبان ۱۳۹۸ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
تریلر جدید فیلم سونیک

مطمئنا قضایای فیلم سونیک را به خاطر دارید؛ قضایایی که با انتشار تریلر این فیلم شروع شدند. طراحی سونیک در فیلم آن‌قدر بد و ترسناک بود که طرفداران این شخصیت، چند وقتی شبکه‌های اجتماعی را به پلتفرمی برای به سخره گرفتن سازندگان فیلم تبدیل کرده بودند. کارگردان فیلم سونیک هم در پاسخ به بازخوردهای منفی، خبر از طراحی دوباره‌ی سونیک در فیلم داد. تریلر جدید فیلم سونیک عرضه شده است و توانسته‌ایم برای اولین بار، طراحی جدید این شخصیت را ببینیم. سونیک جدید، بسیار خوب از آب درآمده است.

اگر طراحی اولیه‌ی سونیک را در این فیلم جدید به خاطر ندارید، پیشنهاد می‌کنیم نیم نگاهی به مقایسه‌ی زیر بیندازید. طراحی سونیک، از موجودی انسان-مانند و ترسناک، به آنچه از این شخصیت انتظار داریم، تغییر پیدا کرده است. حتی تصور می‌کنیم یکی دو تغییر هم در فیلم‌نامه‌ی فیلم انجام شده باشد، چون به نظر می‌رسد حتی با دیالوگ‌های بهتری در مقایسه با تریلر نخست روبرو شده‌ایم.

طراحی دوباره‌ی سونیک، نه تنها هزینه‌های مالی زیادی برای استودیوی سازنده‌ی فیلم Sonic the Hedgehog در پی داشته، بلکه حتی باعث شده است تا تاریخ اکران فیلم، عقب بیفتد. در واقع قرار بود فیلم سونیک در سال ۲۰۱۹ اکران شود، ولی به خاطر این تغییرات، با تاریخ اکران جدیدی در ماه فوریه‌ی سال ۲۰۲۰ (بهمن ماه سال ۱۳۹۸) روبرو شده‌ایم. با این حال، کاملا واضح است که این تغییرات، برای فیلم لازم بوده‌اند.

در مقایسه با دیگر فیلم‌هایی که از روی بازی‌ها ساخته می‌شوند، آن همه بدون ذره‌ای توجه به منبع اصلی و آنچه طرفداران فیلم‌ها انتظار دارند، فیلم سونیک روند بسیار خوبی را طی کرده است؛ طوری که می‌توانیم به جرات بگوییم که این فیلم با طراحی دوباره‌ی سونیک، خود را از شکست بزرگی نجات داده است. در مدت زمانی که از انتشار تریلر می‌گذرد و بازخوردها نسبت به این سونیک جدید، بسیار خوب بوده‌اند.

می‌توانید در ادامه تریلر جدید فیلم سونیک (Sonic the Hedgehog) را ببینید.

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ comment
  1. Avatar محمد

    اولش فکر می کردم همون سونیک تریلر اول خوبه و چرا انقدر به طراحیش گیر می دن ولی الان تازه فهمیدم چقدر طراحی زشتی داشته!انصافاً بهتر شده.????

  2. Avatar مهدی

    سلام
    خسته نباشید
    اقا پادکست بازی چی شد ؟