بازی Sonic Superstars برای کنسول‌ها و کامپیوتر معرفی شد؛ سونیک کلاسیک

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه

عناوین سونیک سابقه بسیار زیادی در دنیای گیمینگ دارند و همین باعث شده تا طرفداران آن نیز زیاد باشند. حال شرکت سگا تصمیم گرفته تا یک عنوان جدید از این مجموعه معرفی کند. بازی سونیک سوپراستارز (Sonic Superstars) عنوان جدید از این مجموعه بوده که سبک سیاق قدیمی خواهد داشت. این بازی پاییز امسال برای کنسول‌های نسل ۸ و ۹ به همراه کامپیوتر عرضه خواهد شد.

سال گذشته ما شاهد عرضه بازی سونیک فرانتیرز (Sonic Frontiers) بودیم. این بازی با چیزی که ما از عناوین این مجموعه سراغ داشتیم تفاوت زیادی داشت و به نوعی سگا تلاش کرد یک حالت جدید از سونیک را امتحان کند. سوپراستارز دقیقاً مخالف چیزی است که ما در فرانتیرز شاهد آن بودیم.

سگا با این بازی تصمیم گرفته تا به حالت کلاسیک خود بازگردد و یک سونیک با سبک و سیاق قدیمی تولید کند. بازیکنان در این بازی بازی در مناطق مختلف حرکت کرده و مراحل زیادی را به اتمام برساند. این بازی به حالت دو بعدی بوده و مشابه به عناوین قدیمی سونیک است. در کنار آن شما می‌توانید با کرکترهای مختلف این بازی را تجربه کنید. به این شکل که شما می‌توانید به جای تیلز (Tails)، ناکلز (Knuckles) و ایمی (Amy) در کنار شخصیت‌های مختلف بازی سونیک سوپراستارز مراحل بسیار زیبایی هم دارد. بازیکنان به تنهایی یا به همراه دوستان می‌توانند این مراحل را تجربه کرده و آن‌ها را به اتمام برسانند. مانند همیشه دکتر اگمن (Dr. Eggman) و فنگ (Fang) نیز مانع راه بوده و باعث ایجاد چالش‌های مختلف در بازی می‌شوند. حال شما باید مانع این دو شخصیت شده تا دنیای بازی را از بین نبرند و دشمنان را نیز از بین ببرید.

نکته اصلی این بازی بازگشت مجموعه سونیک به حالت کلاسیک است. به این شکل که بازی حالت دو بعدی به خود داشته و دارای مراحل بسیار زیادی دارد. با این حال شما می‌توانید ببینید که شرکت سازنده تمام تلاش خود را کرده تا این بازی با وجود حالت قدیمی یک عنوان جدید بوده و برای گیمرهای جدید تجربه خوبی باشد.

این برای اولین بار است که یک بازی سونیک را می‌توان به شکل همکاری (Co-Op) تجربه کرد. به همین دلیل شما می‌توانید یک تجربه بسیار لذت بخش را به همراه دوستان خود داشته باشید و تلاش کنید مراحل بازی را با کمک یکدیگر به اتمام برسانید. در کنار این موارد شرکت سگا توانایی‌های مختلف را در این بازی قرار داده تا گیم‌پلی سونیک سوپراستارز خسته کننده نباشد.

منبع: Gematsu

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی


کنسول بازی سونی مدل PlayStation 5 ظرفیت 825 گیگابایت ریجن 1200 آسیا

کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES S ظرفیت 512 گیگابایتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما