سازندگان دیز گان ساخت یک بازی محیط باز جدید را شروع کرده‌اند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
بازی Days Gone

در طول هفته‌های اخیر نام بازی «دیز گان» را بارها و طی خبرهای مختلف شنیدیم. طرفداران این بازی خبر غیر رسمی لغو دنباله‌ی آن را شنیده‌اند و چند وقتی است که از سونی درخواست تجدید نظر نسبت به این تصمیم را دارند. با این حال، سونی رسما خبر از ساخت یک بازی کاملا متفاوت را در استودیوی سازنده‌ی دیز گان داده است. طبق گفته‌ی مدیر استودیوهای پلی‌استیشن، استودیوی «سونی بند» مشغول کار روی بازی محیط باز دیگر شبیه به دیز گان است.

طبق گفته‌ی هرمن هولست، مدیر استودیوهای بازی‌سازی سونی، آن‌ها اعتقاد زیادی به خلق مجموعه‌های کاملا جدید دارند و می‌خواهند با ساخت بازی‌های کاملا جدید، ریسک کنند و صنعت بازی را جلو ببرند. صد البته که بازی دیز گان با یک مجموعه‌ی جدید که صنعت بازی را به سمت جلو می‌راند فاصله‌ای بسیار داشت و خوشبختانه سونی هم متوجه این نکته شده است.

بازی Days Gone

در همین زمینه مدیر استودیوهای پلی‌استیشن گفته است: «خلق مجموعه‌های جدید بسیار برای ما مهم است. مجموعه‌های جدید هستند که بازی‌های ویدیویی را زنده نگه داشته‌اند و به آن جان می‌دهند. البته که مجموعه‌های جدید هم فقط یکی از استراتژی‌های مختلف ما هستند. در نهایت، من می‌‌خواهم استودیوهای پلی‌استیشن در همه حال ریسک کنند. می‌خواهم به تاریخ پلی‌استیشن نگاه کنیم و نسبت به آن جلو رویم، مرزهای بازی را در هم بشکنیم و بازی‌هایی بسازیم که اهمیت دارند. بازی‌هایی که هیچ جای دیگری حاضر نیستند آن‌ها را بسازند.»

هولست ادامه داده است: «در همین راستا هم استودیوی بند در حال حاضر مشغول کار روی یک مجموعه‌ی جدید است. بازی جدیدی که آن‌ها اشتیاق بسیار زیادی برای ساختش داشتند. این بازی جدید بر پایه‌ی سیستم‌های بازی‌های محیط باز آن‌ها که برای دیز گان تولید کرده بودند، ساخته خواهد شد. واقعا برای کاری که استودیوی بند شروع کرده خوشحال هستم.»

بازی Days Gone

اطلاعات بیشتری از این پروژه‌ی جدید استودیوی بند اعلام نشده است و با توجه به اینکه می‌دانیم ساخت این بازی تازه شروع شده، انتظار نداشته باشید حتی در چند سال آینده هم از آن بشنوید. سونی حتی حاضر نیست از بازی‌های فعلی خود که قرار است در آینده‌ی نزدیک عرضه شوند، صحبت کند.

بازی دیز گان به‌تازگی روی کامپیوتر هم عرضه شد و فروش بسیار خوبی در استیم داشت؛ روندی که طبق گفته‌ی هولست، در آینده برای دیگر بازی‌های پلی‌استیشن هم ادامه پیدا خواهد کرد.

منبع: وبلاگ پلی‌استیشن

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما