سونی جزییات برنامه‌ی ستارگان پلی‌استیشن را مشخص کرد؛ برخی از جوایز را ببینید

۲۵ شهریور ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
PlayStation Stars

در مراسم چند شب پیش، سونی از سیستم جدید خود به نام ستاره‌های پلی‌استیشن (Playstation Stars) رونمایی کرد. این موارد در اصل آیتم‌های قابل جمع آوری بوده و جزئی از برنامه وفاداری پلی‌استیشن (Loyalty Program) است. این آیتم‌ها بر اساس NFT یا بلاکچین نیستند.

در اصل ستاره‌های پلی‌استیشن نمادهایی از دستگاه‌ها یا کاراکترهای قدیمی هستند. زمانی که سونی این سیستم را معرفی کرد، گفته شد که در کنار این نمادها بازیکنان امتیازات مختلفی هم دریافت خواهند کرد. این که این امتیازها به چه دردی می‌خورند هنوز اعلام نشده است. با اینحال امکان دارد که شما بتوانید با این امتیازات موارد مختلفی را از فروشگاه پلی‌استیشن خریداری کنید.

PlayStation Stars

برای بدست آوردن این امتیازها شما باید در کمپین‌های مختلف شرکت کنید. حال این کمپین‌ها می‌توانند موارد مختلف باشند. برای مثال شما باید در یک مسابقه شرکت کنید یا حتی یک بازی را تنها یک بار در ماه بازی کنید. یکی از موارد جالب این بود که شما در یک بازه زمانی اولین نفری باشید که جام پلاتینی (Platinum Trophy) را از یک بازی بدست بیاورید.

PlayStation Stars

اولین رویداد ستاره‌های پلی‌استیشن در چند ماه آینده آغاز خواهد شد. تنها چیزی که اعلام شده این است که این چالش شامل چندین مورد با موسیقی خاص است. همینطور اینکه تمرکز آن روی عناوین قدیمی خواهد بود. شرکت کردن شما در این چالش باعث خواهد شد تا یک جام دیجیتال بامزه دریافت کنید. سونی در آینده اطلاعات بیشتری از این چالش عرضه خواهد کرد.

بیشتر بخوانید: سونی با «ستارگان پلی‌استیشن» به طرفداران پاداش می‌دهد؛ جوایز در ازای بازی کردن

در این مدت رقابت میان دو شرکت سونی و مایکروسافت به اوج خود رسیده است. مایکروسافت با سیستم گیم‌پس خود توانست بازیکنان زیادی را جذب کند و همین باعث نگرانی برای سونی شد. به همین دلیل این شرکت نیز دست به خلاقیت زده تا بازیکنان بیشتری را به سیستم‌های خود جذب کند. اول از هم طراحی جدید پلی‌استیشن پلاس باعث شد که سطح رقابت دو شرکت بالاتر برود. حال این مورد آخر نیز باعث خواهد شد تا بازیکنان بیشتر تلاش کنند تا از کنسول خود استفاده کنند.

منبع: The Verge.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه