فروش گوشی‌های سونی نسبت به سال گذشته افزایش یافته است

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
سونی

بخش موبایل سونی طی سال‌های اخیر از دوران اوج خود فاصله‌ی زیادی گرفته اما به نظر می‌رسد استراتژی جدید این شرکت برای تمرکز بیشتر برای گوشی‌های رده‌بالا و گران‌قیمت جواب داده است. بر اساس جدیدترین گزارش مالی شرکت سونی، بخش موبایل این شرکت در سه‌ماهه‌ی دوم ۲۰۲۱ درآمد ۸۷۱٫۶ میلیون دلاری کسب کرده ولی درآمد این بخش در مدت مشابه سال گذشته ۶۹۵٫۷ میلیون دلار بوده است. طبق اعلام سونی، افزایش آمار فروش منجر به این افزایش درآمد شده است.

۲۰۲۰ اولین سال بعد از ۲۰۱۷ بود که بخش موبایل سونی به سوددهی رسید و به نظر می‌رسد این روند سودآوری در سال ۲۰۲۱ هم ادامه دارد. به طور کلی در نیمه‌ی نخست ۲۰۲۱، سونی موفق شده ۴۶۹ میلیون دلار درآمد بیشتری نسبت به مدت مشابه سال گذشته به دست آورد. اگرچه هنوز سود دریافتی بخش موبایل چندان قابل توجه نیست، اما همین افزایش آمار فروش خبر بسیار خوبی برای مدیران این شرکت محسوب می‌شود.

سونی‌ به‌تازگی توجه خود را به ساخت گوشی‌های گران‌قیمت مختص گروه کوچکی از کاربران معطوف کرده و باید ببینیم آیا با ادامه یافتن این رویکرد، سونی‌ بار دیگر به بازیگر بزرگی در بازار موبایل تبدیل می‌شود یا نه. برای جواب دادن به این سوال، باید چند فصل دیگر منتظر بمانیم و ببینیم گوشی‌های این شرکت تا چه حد با استقبال کاربران روبه‌رو می‌شوند.

منبع: Android Authorityبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما