سونی از هدفون WF-1000XM5 با قیمت ۳۰۰ دلار رونمایی کرد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
هدفون WF-1000XM5

سونی در زمینه‌ی هدفون‌ها، بدون شک یکی از مهم‌ترین برندهای جهان محسوب می‌شود و به اعتقاد بسیاری از کاربران، بهترین هدفون‌ها را تولید می‌کند. ایرباد‌های سری WF-1000XM سونی معمولا از کیفیت صدای فوق‌العاده، سیستم حذف نویز عالی و باتری بسیار خوب بهره می‌برند. ساعاتی قبل این شرکت از هدفون WF-1000XM5 رونمایی کرد که با قیمت ۳۰۰ دلار راهی بازار می‌شود و مطابق انتظار، حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

سونی برای این هدفون، بیش از پیش روی بهبود کیفیت صدا و بهتر شدن عملکرد سیستم حذف نویز تمرکز کرده است که برای سیستم حذف نویز، دو تراشه‌ی اختصاصی این شرکت مورد استفاده قرار می‌گیرد. علاوه بر این یک درایور جدید تحت عنوان Dynamic Driver X مورد استفاده قرار گرفته که می‌تواند طیف وسیع‌تری از فرکانس‌ها را پوشش دهد و بنابراین کاربران با جزئیات بیشتری حین شنیدن موسیقی روبرو می‌شوند.

هدفون WF-1000XM5

این هدفون طبیعتا از کدک صوتی LDAC پشتیبانی می‌کند که این یعنی فایل‌های صوتی با جزئیات بیشتری می‌توانند از دستگاه موردنظر به این هدفون راه پیدا کنند و در نتیجه با کیفیت صدای بهتری روبرو می‌شوید. با وجود اینکه سال‌هاست این کدک مورد استفاده قرار می‌گیرد، ولی هدفون WF-1000XM5 حالا از فناوری DSEE Extreme بهره می‌برد که می‌تواند آهنگ‌های قرار گرفته در سرویس‌های استریمینگ مانند اسپاتیفای و اپل موزیک را با کیفیت بهتری پخش کند.

از نظر طراحی، پنل اصلی این هدفون مات است ولی در لبه‌ها با بدنه‌ی براق روبرو می‌شویم. زمانی که این هدفون در گوش قرار می‌گیرد، احتمالا شما را به یاد هدفون‌های سری گلکسی بادز سامسونگ می‌اندازد. با هر بار شارژ کردن هدفون WF-1000XM5، می‌توانید ۸ ساعت از آن استفاده کنید و با در نظر گرفتن شارژ کیس، در مجموع با عمر باتری ۲۴ ساعته روبرو هستیم.

هدفون WF-1000XM5

با استفاده از اپلیکیشن ارائه شده برای هدفون، می‌توانید از قابلیت صدای ۳۶۰ درجه بهره ببرید تا بیش از پیش در دنیای موردنظر غرق شوید. این هدفون از پنل لمسی بهره می‌برد و با بهره‌گیری از فرمان‌های حرکتی مختلف می‌توانید کارهای متفاوتی انجام دهید. علاوه بر این، می‌توانید از حرکت سر هم به‌عنوان یک فرمان حرکتی استفاده کنید. مثلا اگر فقط سر خود را اندکی به سمت پایین خم کنید، می‌توانید تماس‌های تلفنی را جواب دهید و اگر می‌خواهید یک تماس را رد کنید، کافی است سر خود را به سمت راست و چپ حرکت دهید.

روی هم رفته این هدفون به‌عنوان یک مدل پرچم‌دار، می‌تواند انتظارات کاربران را به‌خوبی برآورده کند. این هدفون از دو روز دیگر با قیمت ۳۰۰ دلار راهی بازار خواهد شد.

منبع: HowToGeekبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما