دنباله‌ی بازی Soul Hackers بعد از ۲۵ سال برای کنسول‌ها و کامپیوتر معرفی شد

۱۷ اسفند ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
soul hakcers 2

کمپانی اتلوس قبلا تایید کرده بود که یک بازی جدید و غافلگیرکننده را در سال ۲۰۲۲ معرفی می‌کند. اثری که قرار است به ستون اصلی این شرکت در این سال تبدیل شود. حال به نظر می‌رسد که این بازی، Soul Hackers 2 است.

داستان بازی در میانه‌ی قرن بیست‌ویکم اتفاق می‌افتد؛ جایی که توکیو به یک شهر با المان‌های سایبرپانکی تبدیل شده است. احضارکنندگان شیطان در جوامعی تاریک زندگی می‌کنند و در حال استفاده از قدرت‌های ماوراء طبیعی شیاطین هستند. آیون، موجودی که مراقب جهان است، ویرانی آینده‌ی دنیا را تشخیص می‌دهد. برای جلوگیری از این آخرالزمان، رینگو و فیگ به دنیای انسان‌ها می‌آیند. آن‌ها برای محافظت از دو نفری که برای جلوگیری از ویرانی لازم هستند، فرستاده می‌شوند اما به نظر می‌رسد که هر دو کشته شده‌اند. رینگو و فیگ که در کنار گروه احضارکنندگان کار می‌کنند تا از نابودی جهان جلوگری کنند.

سول هکرز 2

از دیگر شخصیت‌های مهم بازی علاوه‌ بر آیون، رینگو و فیگ می‌توان به ارو، میلیدی و سایزو در کنار احضارکنندگان اشاره کرد. درباره‌ی شیاطین می‌توان گفت که موجوداتی روحانی هستند که از گذشته در کنار انسان‌ها وجود داشته‌اند. آن‌ها لزوما موجوداتی شرور نیستند و حتی خدایان و پریان هم تحت نام شیاطین قرار می‌گیرند. از طرفی در شهرهایی که انسان‌ها در آن زندگی می‌کنند، شهرهایی مخفی به نام Realms وجود دارد که فقط احضارکنندگان می‌توانند وارد آن‌ها شوند. در آن شهرها بسیاری از امکانات اختصاصی آن‌ها مانند ترکیب شیطان‌ها، ارتقاء گجت COMP و جمع‌آوری اطلاعات وجود دارد. گجت ذکر شده ابزاری که به احضار شیاطین کمک می‌کند. COMP هر کاربر فرم متفاوتی دارد و می‌توان آن را شخصی‌سازی کرد.

بازی Soul Hackers 2 برخلاف گیم‌پلی اول شخص در نسخه‌ی قبلی خود، در دنیایی کاملا قابل کاوش جریان دارد و جهشی مشابه با Shin Megami Tensei 5 در سال گذشته داشته است. گفتنی است که نسخه‌ی اول Soul Hackers به طور انحصاری برای سگا سترن در سال ۱۹۹۷ و فقط در ژاپن منتشر شد. این بازی در سال ۱۹۹۹ روی پلی‌استیشن ۱ و در سال ۲۰۱۲ روی نینتندو ۳DS در دسترس قرار گرفت. نسخه‌ی ۳DS بازی در نهایت در سال ۲۰۱۳ برای بازارهای غربی بومی‌سازی شد.

Soul Hackers 2

بازی Soul Hackers 2، یک روز پس از عرضه در ژاپن در تاریخ ۲۶ آگوست ۲۰۲۲ (۴ شهریور ۱۴۰۱) برای کنسول‌های نسل هشتم و نهمی ایکس‌باکس، پلی‌استیشن و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. بازی از زبان‌های انگلیسی و ژاپنی به صورت صوتی و فرانسوی، ایتالیایی، آلمانی، اسپانیایی، ژاپنی، کره‌ای و چینی هم به صورت زیرنویس پشتیبانی خواهد کرد.

گفتنی است که بازی در ژاپن از نسخه‌ی سالگرد ۲۵ سالگی سری هم بهره می‌برد که علاوه بر بازی شامل دیسک موسیقی‌های آن، آرت‌ورک، محتوای قابل دانلود و غیره می‌شود. در نهایت پیش خرید بازی در ژاپن، محتوایی از پرسونا ۵ نظیر اسکین‌ها و موسیقی را برای کاربران به همراه خواهد داشت. در ادامه می‌توانید تصاویر و تریلر منتشر شده را مشاهده کنید.

سول هکرز 2
سول هکرز 2
سول هکرز 2
سول هکرز 2
سول هکرز 2
سول هکرز 2
سول هکرز 2

منبع: Gematsu

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه