بازسازی اسپلینتر سل داستانی مدرن و امروزی خواهد داشت

۱۲ مهر ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
بازسازی اسپلینتر سل

طبق گزارش‌ها به نظر می‌رسد که بازسازی اسپلینتر سل قرار است داستان بازی را برای مخاطبان امروزی تغییراتی دهد.

این خبر با توجه به اعلامیه‌ای که برای استخدام یک نویسنده برای کار روی یک بازی در استودیوی یوبی‌سافت تورنتو منتشر شده، پخش شده است. در توضیحات این موقیت شغلی آمده است:

با استفاده از اولین نسخه از سری اسپلینتر سل (Splinter Cell) به عنوان پایه و اساس این بازسازی، در حال بازنویسی و تغییر داستان برای مخاطبان امروزی هستیم. ما می‌خواهیم روح و مضامین بازی اصلی را حفظ کنیم و در عین حال شخصیت‌های خود و جهان آن را به‌روزرسانی کرده تا آن‌ها را باورپذیرتر کنیم. به‌ عنوان یک نویسنده در یوبی‌سافت تورنتو، به تیم روایت پیوسته و به ایجاد یک اثر روایی منسجم برای مخاطبان جدید کمک خواهید کرد.

اولین نسخه از سری اسپلینتر سل، در سال ۲۰۰۲ منتشر شد. این بازی مخفی‌کاری کلاسیک یک اثر جاسوسی است و در داستان آن آمده که سم فیشر به عنوان مامور آژانس امنیت ملی آمریکا برای تحقیق در مورد ناپدید شدن دو مامور سیا (CIA) به کشور گرجستان فرستاده می‌شود و به تدریج از توطئه‌ای که شامل نسل‌کشی در آذربایجان و یک حمله‌ی سایبری به ایالات متحده است، پرده برمی‌دارد.

ریمیک اسپلینتر سل

در حالی که مضامین بازی چندان قدیمی نیستند، با این حال بازی در سال ۲۰۰۴ جریان دارد و بسیاری از المان‌های چنین داستانی در ۲۰ سال گذشته تغییرات زیادی کرده‌اند. همچنین باید گفت که مسائل سیاسی همیشگی داستان این سری در حال حاضر نسبت به سال ۲۰۰۲ چندان جذابیت زیادی ندارند. با توجه به این موارد، به نظر می‌رسد که نویسندگان بازی مسیر دشواری را در پیش خواهند داشت.

بازسازی اسپلینتر سل در اواخر سال ۲۰۲۱ معرفی شد. یوبی‌سافت تورنتو در حال توسعه‌ی این بازی با استفاده از موتور Snowdrop است. موتوری که Avatar: Frontiers of Pandora نیز با آن ساخته خواهد شد. با این حال، تیم سازنده از آن زمان تاکنون در سکوت خبری بوده است. تنها چیزی که در حال حاضر از بازی می‌دانیم این است که مانند نسخه‌ی اصلی یک اثر خطی خواهد بود. از طرفی وجود یک داستان امروزی برای سم فیشر می‌تواند جالب باشد.

منبع: Destructoid

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه