بسته‌ی الحاقی باب اسفنجی برای ماینکرفت عرضه شد

۲۹ آبان ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
باب اسفنجی در ماینکرفت

بسته به مدت‌زمانی که بازی ماینکرفت را تجربه کرده باشید، ممکن است چیزهایی را درباره‌ی آنچه در زیر اقیانوس‌ها و دریاهای آن اتفاق می‌افتد، بدانید. آیا در آن ماهی وجود دارد؟ مطمئناً وجود دارد. صندوقچه های گنج؟ گاهی اوقات. کتانجک (اشنه دریایی)؟ قطعاً. با این حال، خانه‌ی آناناسی در آن وجود ندارد، خبری از رستوران دریایی و همبرگرهای مخصوصش نیست و مطمئناً باب اسفنجی و دوستانش هم در آن حضور ندارد. با این وجود، امروز به لطف همکاری نیکلودئون و اسپارک یونیورس (Spark Universe)، همه چیز تغییر خواهد کرد زیرا یک بسته‌ی الحاقی جدید مربوط به باب اسفنجی به بازی ماینکرفت آمده است!

اگر همیشه می‌خواستید در اطراف بیکینی باتم (Bikini Bottom) پرسه بزنید یا به رستوران خرچنگ بروید و شاید حتی یکی از قایق‌های مدرسه قایق‌رانی خانم پاف را برای یک چرخش سوار شوید، حالا با این بسته‌ی الحاقی می‌توانید این کارها‌ را انجام دهید. در این بسته‌ی الحاقی شما از طریق بازی ماینکرفت وارد دنیای باب اسفنجی می‌شوید و می‌توانید طیف عظیمی از کارهای جذاب را انجام دهید یا نقشه‌ی بیکینی باتم را کاوش کنید. برای کنجکاوی‌های خود پاداش‌هایی را هم دریافت خواهید کرد زیرا در سفرهایتان ممکن است کلکسیون‌ها و اقلامی پیدا کنید که به شما در انجام مأموریت‌های بسیار مهمتان کمک کنند.

باب اسفنجی در ماینکرفت

تریلر منتشرشده از این بسته‌ی الحاقی نمای کامل و زیبایی از بیکینی باتم را به ما نشان می‌دهد که در آن مکان‌های آشنایی که از آن به خاطر داریم، دیده می‌شوند. به نظر می‌رسد که کارهای زیادی برای انجام دادن در این منطقه وجود دارد، از کاوش در حفره‌ها گرفته تا مسابقه دادن با اتومبیل‌ همبرگری یا سوارشدن بر ترن هوایی. این بسته همچنین با چهل پوسته (اسکین) مختلف عرضه می‌شود که می‌توان آن‌ها را در بازار ماینکرفت (Minecraft Marketplace) به قیمت ۱۳۴۰ سکه خریداری کرد.

در حالی که بازیکنان زیادی وجود دارند که سعی می‌کنند از محتوا و بسته‌های الحاقی رسمی ماینکرفت دوری کنند و توجه اصلی خود را به مادهای مختلف و متنوع ساخته‌شده توسط بازیکنان جذب کنند، با این حال جای خوشحالی دارد که می‌بینیم که ماینکرفت حتی به‌صورت رسمی هم محتوای جذاب و خلاقانه‌ای را دریافت می‌کند و به شکل‌های گوناگونی از آن پشتیبانی می‌شود. این بسته‌ی الحاقی در هنگامی عرضه شده که اخیراً محتوای رسمی و غیر رسمی بسیار جذابی برای ماینکرفت عرضه شده است. با این حال، طبیعی است که محتوایی که با محوریت شخصیت و انیمیشن محبوبی همچون باب‌ اسفنجی شلوار مکعبی ساخته می‌شود، به‌صورت پیش‌فرض توجه مخاطبان زیادی را به خود جلب خواهد کرد.

منبع: Minecraft.net


خرید بازی‌های کنسول از دیجی‌کالا


صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه