ببینید؛ تریلر جدید Star Wars Jedi Survivor به داستان بازی می‌پردازد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
بازی Star Wars Jedi: Survivor

استودیوی ریسپاون (Respawn) به تازگی تریلر جدیدی از بازی Star Wars Jedi: Survivor منتشر کرده که به داستان و شخصیت‌ها می‌پردازد.

این بازی اکشن و ماجراجویی سوم شخص، داستان کال کستیس (Cal Kestis) را پنج سال پس از وقایع بازی قبل یعنی Star Wars Jedi: Fallen Order ادامه می‌دهد. در این میان کهکشان در تاریکی بیشتر فرو رفته و کال که توسط امپراتوری تحت فشار قرار گرفته، خود را در محاصره‌ی تهدیدهای جدید و آشنا می‌بیند. او دیگر یک شاگرد نیست و به یک شوالیه‌ی قدرتمند تبدیل شده است. با توجه به جهش زمانی پنج ساله در داستان، سوالاتی در مورد اینکه شخصیت‌های بازی اول کجا هستند، در میان طرفداران ایجاد شده بود.

حال بر اساس تریلر، شخصیت‌های جدید، چه مثبت و چه شرور، به این ماجراجویی خواهند پیوست و برخی از شخصیت‌های قدیمی مانند سر جندا (Cere Junda)، گریز (Greez) و مرین (Merrin) همگی باز خواهند گشت. مرین اکنون به عنوان همراه کال عمل کرده و در نبردها به او کمک می‌کند. در هر صورت از نظر روایی، تعاملات شخصیت‌ها در این نسخه با توجه به پافشاری امپراتوری در شکار جدای‌های باقی‌مانده، به احتمال زیاد بسیار حیاتی خواهد بود. در حالی که طرفداران هنوز از تعداد سیارات این نسخه خبر ندارند، این تریلر در نمایش زیبایی چشم‌انداز این مکان‌های جدید عالی عمل می‌کند.

بازی Star Wars Jedi: Survivor

تریلر جدید همچنین پناهگاهی را به تصویر می‌کشد که امپراتوری احتمالا ظاهرا به آن دسترسی ندارد. البته به نظر می‌رسد که کال و دوستانش در آینده برای دفاع از آن باید بجنگند. گفتنی است که با بازگشت مرین، اضافه شدن یک شخصیت همراه در گیم‌پلی به نوعی تایید شده است و باید دید که بازی چگونه از آن بهره می‌برد. در نهایت از میان همه‌ی موارد جذاب و تاثیرگذاری که در تریلر داستانی به نمایش گذاشته شده است، جهشی خیره‌کننده در جلوه‌های بصری Jedi Survivor در مقایسه با Fallen Order به طور واضح قابل ملاحضه است.

بازی Star Wars Jedi: Survivor در تاریخ ۲۸ آوریل (۸ اردیبهشت) برای پلی‌استیشن ، ایکس‌باکس سری و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. در ادامه می‌توانید تریلر و تصاویر منتشر شده را مشاهده کنید.

منبع: Gematsu


کنسول بازی سونی مدل PlayStation 5 ظرفیت 825 گیگابایت ریجن 1200 آسیا

کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES S ظرفیت 512 گیگابایتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما