بازسازی بازی جنگ ستارگان: شوالیه‌های جمهوری قدیم هنوز هم در دست ساخت است

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
بازسازی بازی Knights of the Old Republic

بازی شواله‌های جمهوری قدیمی (Knights of The Old Republic) را می‌توان یکی از بهترین بازی‌های ساخته شده از جنگ ستارگان (Star Wars) دانست. چند سال پیش اعلام شد که بازسازی این بازی در حال ساخت است و قرار است شوالیه‌های جمهوری قدیمی برای نسل جدید کنسول‌ها دوباره ساخته شود. پس از معرفی این بازسازی خبر خاصی از آن نشد و بسیاری از افراد تصور کردند که ساخت آن متوقف شده است.

حال مدیر شرکت سیبر (Saber Interactive) به نام متیو کارچ (Matthew Karch) در مصاحبه اخیر خود اعلام کرده که این بازی همچنان در حال ساخت است. شرکت سیبر در این مدت تغییرات بسیار زیادی داشت و با مشکلات زیادی روبرو شد. همین موضوع باعث شد تا بسیاری از پروژه‌های این شرکت از بین برود.

ماه گذشته شرکت امبریسر (Embracer) یک تغییر بسیار گسترده پیدا کرد. به این شکل که این شرکت صاحت چندین شرکت بازی‌سازی دیگر است و با این تغییرات بسیاری از آن‌ها فروخته شده یا بسته شدند. برای مثال شرکت سازنده بازی‌های سینتز رو (Saints Row) به نام ولیشن (Volition) بسته شد و بسیاری از کارمندان آن اخراج شدند. در این میان شرکت سیبر نیز به قیمت ۵۰۰ میلیون دلار فروخته شد.

بازی Knights of the Old Republic

بازی شوالیه‌های جمهوری قدیمی در زمان خود بسیار خاص و جدید بود که باعث شد طرفداران بسیاری پیدا کند.

در زمانی که شرکت سیبر فروخته شد در میان پروژه‌های آن اسمی از بازی شوالیه‌های جمهوری قدیمی وجود نداشت. این در صورتی است که این بازی طرفداران بسیار زیادی داشته و در نتیجه افراد زیادی منتظر عرضه آن هستند. همین موضوع باعث ناامیدی طرفداران شده بود و سوالات زیادی در مورد بازی شوالیه‌های جمهوری قدیمی مطرح شد.

حال با توجه به مصاحبه اخیر کارچ ما می‌دانیم که بازی در حال ساخت است. او در مصاحبه خود گفته:

این موضوع بسیار واضح و مشخص است که ما در حال کار روی این بازی هستیم. چندین بار در مطبوعات در مورد بازی شوالیه‌های جمهوری قدیمی صحبت شده و من همچنان می‌گویم که این بازی زنده و در حال ساخت است. ما به قول خود عمل خواهیم کرد و چیزی را در دسترس طرفداران قرار خواهیم داد که انتظارات آن‌ها را برآورده خواهد کرد.

این تنها چیزی است که کارچ در مورد بازی شوالیه‌های جمهوری قدیمی اعلام کرده است. به همین دلیل اطلاعات بیشتری از آن در دسترس نیست. در اصل بازی شوالیه‌های جمهوری قدیمی در سال ۲۰۰۳ عرضه شد. این بازی توسط شرکت بایوور ساخته شد و به یکی از بهترین عناوین این شرکت تبدیل شد. شوالیه‌های جمهوری قدیمی در سبک ماجراجویی بود و در زمان عرضه توانست توجه افراد بسیار زیادی را به خود جلب کند. نکته جالب اینجاست که جامعه این بازی همچنان زنده است و در پلتفرم کامپیوتر هنوز کاربران بسیار زیادی دارد.

منبع: Gameinformer

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیدیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما