ببینید؛ تریلری ۱۰ دقیقه‌ای از گیم‌پلی Star Wars Outlaws منتشر شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
بازی Star Wars Outlaws

شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) و استودیوی مسیو اینترتینمنت (Massive Entertainment) به تازگی تریلرهای جدیدی از بازی مورد انتظار Star Wars Outlaws منتشر کرده‌اند.

در ویدیوی منتشر شده، شخصتی اصلی بازی، کی وس (Kay Vess) در ماموریتی به Tatooine برای یافتن یک تفنگچی خبره و متقاعد کردنش برای کمک به او برای ارتقای مهارت‌هایش با یک بلستر، قرار می‌گیرد. در این ویدیو ماتیاس کارلسون (Mathias Karlson)، کارگردان بازی، یکی از ماموریت‌های بازی را به اتمام می‌رساند. او می‌گوید که یکی از انگیزه‌های شما برای اکتشاف، یافتن متخصصین گریزان  وپراکنده در سراسر کهکشان است که به کی کمک می‌کنند تا مهارت‌های جدیدی برای زنده ماندن در این دنیا پیدا کند.

همانطور که گفته شد، در این ویدیو کی در مورد یک تفنگچی در Tatooine اطلاعات جمع‌آوری می‌کند. در حالی که او در فضا از میدان سیارکی در مدار آکیوا در کشتی خود، Trailblazer سفر می‌کند، ما می‌بینیم که او به کمک یک کشتی باری سندیکای Pyke می‌آید که مورد حمله‌ی دزدان فضایی قرار گرفته است. در اینجا بخشی از نبردهای فضایی را شاهد هستیم.

بازی Star Wars Outlaws

در ادامه Pykes از کمک او سپاسگزار است و شهرت کی در سندیکا افزایش می‌یابد که ممکن است در آینده فرصت‌های بیشتری را برای او ایجاد کند. زمانی که کی وارد Tatooine، با سیاه‌ای مواجه می‌شود که بیشتر اقتصاد آن تحت کنترل یک سندیکای متفاوت به نام کارتل هات است که با آن درگیر می‌شود. علاوه‌بر این، یک تریلر دیگر از بازی نیز منتشر شده که نگاهی به گذشته کی و حتی چگونگی آشناییش با همراهش یعنی نیکس، ماموریت‌های پرخطری که می‌توانند انجام دهند و مکان‌های متنوعی که می‌توانند در جهان باز بازی کاوش کنند، ارائه می‌دهد. از بین مکان‌های به نمایش گذاشته شده می‌توان به دنیای جنگلی آکیوا، شهر باستانی کیجیمی و قمر ساوانا توشارا اشاره کرد.

بازی Star Wars Outlaws قرار است در تاریخ ۳۰ آگوست (۹ شهریور) برای پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی عرضه شود. می‌توانید در ادامه تریلرها و تصاویر منتشر شده را مشاهده کنید.

منبع: Gematsu

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما