ببینید؛ انیمیشن‌های استارفیلد سیاره‌های اصلی بازی را معرفی می‌کنند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
استارفیلد

کمپانی بتسدا (Bethesda) به تازگی سه انیمیشن کوتاه منتشر کرده که جزئیات تازه‌ای را از جهان بازی استارفیلد به اشتراک می‌گذارد.

سازندگان پس از اینکه در ۱۱ ژوئن (۵ تیر) و با رویداد استارفیلد دایرکت، اطلاعاتی را در مورد این بازی منتشر کردند، در سکوت خبری فرو رفتند و این با توجه به اینکه بازی در کمتر از دو ماه دیگر عرضه می‌شود، عجیب بود. هرچند به نظر می‌رسد که بتسدا بالاخره تلاش‌های خود در راستای بازاریابی برای استارفیلد را افزایش می‌دهد. این شرکت اخیرا سه انیمیشن کوتاه با مدت زمان کلی بیش از هشت دقیقه منتشر کرده است.

هر انیمیشن یک قهرمان متفاوت را نشان می‌دهد و ظاهرا به دنبال آن است تا نگاهی اجمالی به بخش کوچکی از حیات بیش از ۱۰۰۰ سیاره‌ی بازی را در اختیار علاقه‌مندان قرار دهد. یکی از انیمیشن‌ها در شهر آکیلا یعنی پایتخت گروه فری‌استار که هنوز به طور جزئی در نمایش‌های بازی نشان داده نشده است، جریان دارد. این انیمیشن کوتاه با عنوان جایی که امید ساخته می‌شود، نشان می‌دهد که بزرگترین شهر سیاره‌ی آکیلا مکانی نسبتا خطرناک است.

انیمیشن استارفیلد

در این میان یکی دیگر از انیمیشن‌ها با عنوان The Hand that Feeds در نئون که به عنوان شهر لذت سیاره‌ی اقیانوس نیز شناخته می‌شود، جریان دارد. انیمیشن ذکر شده به طوری کوتاه تایید می‌کند که طراحی این مکان خاص در وهله‌ی اول از ژانر سایبرپانک الهام گرفته شده است و تا حدودی یادآور شهر رپچر از بایوشاک است.

در نهایت آخرین انیمیشن Supra Et Ultra نام دارد. این انیمیشن جزئیات کوتاهی از داستان یک خلبان United Colonies است که به دنبال هیجان‌های بین کهکشانی فراتر از آتلانتیس جدید است. این ویدیوی خاص اطلاعات جدیدی در مورد داستان بازی ارائه نمی‌دهد، اما توضیحات آن یک نکته‌ی جالب را نشان داده که بیان می‌کند که پایتخت United Colonies به عنوان مطلوب‌ترین بخش سیستم‌های مستقر در جهان بازی در نظر گرفته می‌شود.

استارفیلد در تاریخ ۶ سپتامبر (۱۵ شهریور) سال جاری برای ایکس‌باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. در ادامه می‌توانید انیمیشن‌های منتشر شده را مشاهده کنید.

منبع: Eurogamer

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی


کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES S ظرفیت 512 گیگابایت

کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES X ظرفیت 1 ترابایت

دسته بازی ایکس باکس سریس اس و ایکس مایکروسافت مدل ELITE SERIES 2

دسته بازی ایکس باکس مایکروسافت مدل Series S-Xبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما