عرضه‌ی استارفیلد بار دیگر با تأخیر مواجه شد؛ شهریور ماه تاریخ جدید است

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
Starfield

بازی استارفیلد (Starfield) برای مدت زیادی در حال ساخته شدن است. افراد بسیار زیادی منتظر عرضه این بازی بوده و به همین دلیل به تأخیر افتادن عرضه این بازی اصلاً خبر خوبی برای طرفداران نیست. بازی استارفیلد قرار بود در تاریخ ۲۱ خرداد (۱۱ ژوئن) عرضه شود. حال طبق چیزی که اعلام شده تاریخ عرضه جدید استارفیلد ۱۵ شهریور (۶ سپتامبر) است.

نکته جالب اینجاست که این میزان تأخیر باعث شده تا افراد زیادی از عرضه استارفیلد ناامید شوند. این روند بتسدا (Bethesda) باعث شده تا طرفداران دیگر شوق قبل را نداشته باشند. بازی استارفیلد یک عنوان بسیار گسترده و بزرگ است. همین مورد امکان دارد که یکی از دلایل طولانی شدن روند ساخت استارفیلد باشد. تاد هاوارد (Todd Howard) کارگردان استارفیلد درباره این تاریخ عرضه گفت:

ما و همه افراد در تیم بتسدا بسیار خوشحال هستیم تا تاریخ عرضه رسمی بازی استارفیلد را به شما اعلام کنیم. ما تمام توان خود را در روند ساخت بازی قرار دادیم و بسیار فراتر از انتظار عمل کردیم. ما به طور دائم بازی را امتحان کرده تا مشکلی نداشته باشد. ما در چند ماه آینده اطلاعات بیشتری را از این بازی به شما ارائه خواهیم داد. به طور کلی بازی استارفیلد تمامی مواردی که شما با آن ما را می‌شناسید را دارد. با این حال یک تجربه بسیار خاص است.

ما همچنان از صبر و شوق شما تشکر می‌کنیم. نظرات و حمایت کاربران باعث شده تا تیم تلاش بیشتری برای ساخت بازی انجام دهد. ما تمام توان خود را در بازی گذاشتیم تا در زمان مناسب و در بهترین حالت عرضه شود.

تأخیر بازی استارفیلد

بازی استارفیلد یک عنوان در سبک جهان باز و نقش آفرینی است. چیزی که بتسدا در آن مهارت زیادی دارد. نکته اینجاست که استارفیلد در فضا جریان دارد و یک حالت علمی تخیلی دارد. چیزی که ما بسیار کم شاهد آن در دنیای گیمینگ هستیم. ترکیب نقش افرینی و جهان باز با سبک علمی تخیلی، یک کار نادر است که شرکت بتسدا انجام داده است.

بتسدا سابقه بسیار خوبی در دنیای گیمینگ دارد. همین باعث شده تا گیمرها اعتماد زیادی به این شرکت داشته و انتظارات هم از بازی استارفیلد بسیار بالا باشد. بازی استارفیلد به شدت بزرگ است. شاید این حجم بازی بیش از توان تیم سازنده بوده و نیاز به زمان زیادی داشتند. پس منطقی است که روند ساخت بازی طولانی باشد. با این حال این تأخیرات بیش از حد باعث شده تا شوق طرفداران کمتر بشود. همینطور اینکه اعتماد آن‌ها نیز به بتسدا کمتر شده باشد.

پیغام ویدیویی تاد هاوارد را می‌توانید در ادامه ببینید.

منبع: Gematsu.com


کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES X ظرفیت 1 ترابایت

کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES S ظرفیت 512 گیگابایت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما