ببینید؛ تریلر جدید استارفیلد به گیم‌پلی بازی می‌پردازد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
استارفیلد

کمپانی بتسدا (Bethesda) اخیرا در رویداد ایکس‌باکس، تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی نقش‌آفرینی استارفیلد منتشر کرده که به گیم‌پلی بازی می‌پردازد.

جهان استارفیلد اولین دنیای جدید بتسدا در بیش از ۲۵ سال اخیر استودیو است. در این بازی نقش آفرینی که در میان ستارگان جریان دارد می‌توانید شخصیت خود را ساخته و کهکشان را کاوش کنید. تریلر جدید منتشر شده، شخصیتی را نشان می‌دهد که در ماه کرته (Krete) در جستجوی یک مرکز تحقیقاتی متروکه فرود می‌آید. تریلر در ادامه گیم‌پلی اول شخص و سوم شخص را تایید می‌کند. شخصیت ذکر  شده در نهایت با گروهی از دشمنان وارد درگیری می‌شود.

تریلر سپس به شهر نیو آتلانتیس رفته و بیشتر شهر و شخصیت‌های آن را به نمایش می‌گذارد. در این میان یک ویدیوی ۴۵ دقیقه‌ای منتشر شده از پشت صحنه‌ی ساخت بازی منتشر شده که در کنار تریلر ذکر شده، به طرفداران نگاهی مناسب به به سبک و رویکرد بازی، سیستم خلق شخصیت، مبارزه با سفینه‌های فضایی و شخصی‌سازی می‌دهد. به طور خاص، شخصی‌سازی سفینه‌ی فضایی بسیار عمیق به نظر می‌رسد اما ظاهرا نبردهای فضایی نیاز به بهبود دارند. در این میان کاوش هزاران سیاره یک چشم‌انداز جالب ارائه می‌دهد.

استارفیلد

کفتنی است که بتسدا با تیم سخت‌افزار ایکس‌باکس همکاری کرده تا یک دسته و هدست با محوریت بازی و به صورت محدود بسازد. دسته‌ی ذکر شده دارای طرحی است که آن را شبیه به پنل یک سفینه‌ی فضایی می‌کند و همچنین یک پد فلزی برنزی دارد. از طرفی اولین هدست سفارشی ایجاد شده توسط ایکس‌باکس، هدست استارفیلد با ترکیب رنگی خود بهترین همراه برای کنترلر است. مانند دسته، این هدست نیز دارای بخش‌های برنزی شفاف و متالیک است. این دو محصول هم اکنون برای خرید از فروشگاه ایکس‌باکس در دسترس هستند.

در کنار نسخه‌ی استاندارد بازی دو نسخه‌ی Constellation و پریمیوم نیز برای علاقه‌مندان در دسترس خواهد بود. نسخه‌ی Constellation شامل یک نسخه از بازی، بسته‌ی الحاقی Shattered Space Story، تا پنج روز دسترسی زودهنگام، ساعت استارفیلد، استیل‌بوک، دسترسی به موسیقی‌ها و آرت‌بوک به صورت دیجیتالی، پچ Constellation و اسکین‌هایی برای تجهیزات شخصیت اصلی است. از طرفی نسخه‌ی پریمیوم از مواردی نظیر بازی، بسته‌ی الحاقی Shattered Space Story، تا پنج روز دسترسی زودهنگام، دسترسی به موسیقی‌ها و آرت‌بوک به صورت دیجیتالی و پوسته‌های ذکر شده خواهد بود. در نهایت در رابطه با مزایای پیش‌خرید بازی می‌توان گفت که همه اعضای فعال گیم‌پس و همچنین بازیکنانی که آن را گیش‌خرید می‌کنند، پک Old Mars Skin Pack را دریافت خواهند کرد.

استارفیلد قرار است در تاریخ ۶ سپتامبر (۱۵ شهریور) برای ایکس‌باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی عرضه شود. در ادامه می‌توانید ویدیوها و تصاویر منتشر شده را مشاهده کنید.

منبع: Gematsu

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما