رویداد State of Play پلی‌استیشن بامداد جمعه‌ی همین هفته برگزار خواهد شد

۷ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۵:۴۱ ۷ خرداد ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
State of play

همان‌طور که می‌توانستیم پیش‌بینی کنیم، پلی‌استیشن هم رویدادی را برای ماه ژوئن تدارک دیده است. طبق اعلام رسمی شرکت سرگرمی‌های تعاملی سونی، جدیدترین قسمت رویداد State of Play قرار است در ساعت ۲:۳۰ بامداد جمعه‌ی ۱۳ خرداد (۲ ژوئن) برگزار شود.

بیش از ۲ ماه است که از آخرین قسمت رویداد State of Play سپری شده است و اکنون سونی بالاخره تصمیم گرفته تا قسمت جدید آن را معرفی کند. این رویداد که قرار است ساعت ۲:۳۰ بامداد جمعه پخش شود، تقریباً ۳۰ دقیقه خواهد بود و در آن شاهد معرفی‌های جدید و به‌روزرسانی‌هایی برای بازی‌های از قبل معرفی شده برای پلی‌استیشن خواهیم بود.

این احتمال وجود دارد که این State of Play‌ کمی از قسمت‌های قبلی این رویداد بزرگ‌تر باشد.

طبق گفته‌ی سونی، در این رویداد شاهد چندین معرفی هیجان‌انگیز از سوی ناشرهای شخص ثالث خواهیم بود و همچنین چند بازی که در حال حاضر برای پلی‌استیشن وی‌آر ۲ در حال توسعه است، مشاهده خواهیم کرد. طبق معمول می‌توان این رویداد را از مکان‌هایی مانند توییچ یا یوتیوب به‌صورت زنده مشاهده کرد.

پلی‌استیشن در این چند سال اخیر معمولاً مراسم‌های کوچک‌تر خود را در قالب State of Play برگزار کرده است و این مراسم هم از احتمالاً از همین قانون پیروی می‌کند و به احتمال زیاد مراسم بزرگ‌تر پلی‌استیشن مثل دو سال گذشته در ماه سپتامبر برگزار خواهد شد.

با این وجود، این احتمال وجود دارد که این State of Play‌ کمی از قسمت‌های قبلی این رویداد بزرگ‌تر باشد. برای این گمانه‌زنی خود چند دلیل داریم. اولین دلیل اینکه معمولاً قسمت‌های قبلی State of Play‌ نهایتاً حدود ۲۰ دقیقه بودند اما این مراسم قرار است حدود ۳۰ دقیقه یا بیشتر باشد. از طرف دیگر، برای معرفی رویدادهای قبلی State of Play‌ سونی معمولاً دو یا نهایتاً سه روز قبل از برگزاری مراسم آن را معرفی می‌کرد اما برای این رویداد از یک هفته قبل کار معرفی و تبلیغ برای آن را انجام داده است که ممکن است نشان‌دهنده‌ی تمرکز بیشتر روی آن باشد.

همچنین چند روز پیش جیم رایان بیان کرد که پلی‌استیشن وی‌آر ۲ در زمان عرضه بیش از ۲۰ بازی از سوی استودیوهای داخلی و استودیوهای شخص ثالث خواهد داشت. از آنجایی که حضور بازی‌های پلی‌استیشن وی‌آر ۲ در این رویداد تأیید شده‌اند، حداقل می‌تواند انتظار داشت که چند بازی مهم برای این دستگاه واقعیت مجازی معرفی شود.

علاوه بر این شایعه‌های فراوانی هم درباره‌ی بعضی از بازی‌های مختلف استودیوهای داخلی پلی‌استیشن وجود دارد که ممکن است بعضی از آن‌ها را در اینجا ببینیم. همچنین سونی در بیانیه‌ی خود روی معرفی‌های هیجان‌انگیز از سوی ناشرهای شخص ثالث تأکید کرده که این موضوع می‌تواند در نوع خود جالب باشد.

با این وجود، بهتر است گمانه‌زنی نکنیم که چه آثاری را ممکن است در این رویداد ببینیم چراکه این کار اکثر اوقات فقط باعث ناامیدشدنمان می‌شود.

منبع: PlayStation Blog

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما