ببینید؛ از گیم‌پلی رشید در استریت فایتر ۶ رونمایی شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
رشید

کپ‌کام (Capcom) به تازگی تاریخ انتشار اولین شخصیت الحاقی بازی استریت فایتر ۶ یعنی رشید (Rashid) را به همراه نمایش مختصری از گیم‌پلی او در یک تریلر جدید اعلام کرده است.

این بازی مبارزه‌ای در ابتدا با ۱۶ مبارز عرضه شد که شامل بسیاری از شخصیت‌های قدیمی و تعدادی تازه‌وارد بود. با این حال، فهرست شخصیت‌های اولیه‌ی استریت فایتر ۶ به دلیل کم بودن مورد انتقاد قرار گرفت. البته مانند هر بازی مبارزه‌ای، مبارزان جدیدی به مرور به این اثر نیز اضافه خواهند شد و در این راستا، کپ‌کام پس از عرضه‌ی بازی به سرعت از شخصیت‌های بسته‌ی الحاقی اول بازی رونمایی کرد.

اولین شخصیتی که به بازی اضافه می‌شود، رشید خواهد بود که به عنوان بخشی از فهرست مبارزان ابتدایی بازی قبلی سری معرفی شد. رشید که اهل عربستان سعودی است، از رسانه‌های اجتماعی برای پخش مسابقات خود استفاده می‌کند و اکنون در سفری است تا معنای واقعی قدرت را بیابد. او همچنین به خاطر حرکات آکروباتیک باورنکردنی‌اش که در آخرین تریلر استریت فایتر ۶ به نمایش گذاشته شده، شناخته شده است.

استریت فایتر 6

ابتدای تریلر ذکر شده، رشید را در حال اجرای انواع تکنیک‌های پارکور خود نشان می‌دهد. سپس حرکات رزمی رشید به نمایش گذاشته می‌شود که ظاهرا شباهت زیادی به حرکات او در نسخه‌ی قبل دارد. تریلر همچنین او را به عنوان یکی از زیباترین شخصیت‌های دنیای گسترده‌ی استریت فایتر معرفی می‌کند. رشید مانند سایر شخصیت‌ها یک لباس جایگزین در استریت فایتر ۶ دارد که بر اساس لباس او در نسخه‌ی قبل ساخته شده است. گفتنی است که این شخصیت در بخش‌های تور جهانی، Fighting Ground و بتل هاب نیز حضور خواهد داشت.

رشید در ۲۴ جولای (۲ مرداد) برای پلتفرم‌های مقصد بازی یعنی پلی‌استیشن ۴ و ۵، ایکس‌باکس سری و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. این شخصیت برای دارندگان نسخه‌های دلوکس، آلتیمیت و Year 1 Character Pass باز خواهد شد. بازیکنان همچنین می‌توانند با یک بلیط که از طریق Fighting Pass موجود در بازی قابل دریافت است، رشید را به مدت یک ساعت به صورت رایگان امتحان کنند. در ادامه می‌توانید تریلر و تصاویر منتشر شده را مشاهده کنید.

منبع: Gematsu

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی


کنسول بازی سونی مدل PlayStation 5 ظرفیت 825 گیگابایت ریجن 1200 آسیا

کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES S ظرفیت 512 گیگابایت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما