ببینید؛ شخصیت‌های مهمان برای اولین بار به استریت فایتر می‌آیند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
استریت فایتر 6

کپ‌کام (Capcom) به تازگی فهرست شخصیت‌های Year 2 Character Pass را برای استریت فایتر ۶ معرفی کرده است که شامل اولین شخصیت‌های مهمان این سری می‌شود.

استریت فایتر گاهی اوقات به عنوان پدربزرگ تمام بازی‌های مبارزه‌ای یاد می‌شود. این مجموعه‌ تاریخچه‌ای طولانی دارد، بنابراین تعجبی ندارد که چند بار شخصیت‌های خود را به بازی‌های دیگر قرض داده باشد. با این حال، آن‌ها هرگز میزبان شخصیت‌هایی از سری‌های دیگری نبوده‌اند. حال به نظر می‌رسد که این شرایط قرار است پس از ۳۷ سال تغییر کند. این کاراکتر پس دارای دو شخصیت قدیمی سری به نام‌های ام بیسون (M. Bison) و النا (Elena) در کنار دو شخصیت مهمان با نام‌های مای (Mai) و تری (Terry) است.

معرفی‌ تری و مای در استریت فایتر ۶ ممکن است شوکه‌کننده باشد، اما از بسیاری جهات مورد انتظار بوده است. ناشران کمی وجود دارند که به اندازه‌ی SNK تاریخچه‌ای با کپ‌کام به اشتراک بگذارند. این دو به لطف نقش مشترکشان به عنوان توسعه‌دهندگان بازی‌های مبارزه‌ای آرکید، به عنوان رقیب شروع کردند و در ادامه همکاری‌هایی در قالب Capcom vs. SNK نیز منتشر شد.

استریت فایتر 6

تری بوگارد و مای شیرانوی از سری Fatal Fury هستند. تری که در بازی Fatal Fury: King of Fighters در سال ۱۹۹۱ معرفی شد، یک مبارز آمریکایی است که برای مبارزه با قاتل پدرش، گیز هاوارد، وارد مسابقات جهانی پادشاه مبارزان می‌شود. از طرفی مای اولین حضور خود را در Fatal Fury 2 به عنوان آخرین وارث نینجای شیرانوی و دوست اندی بوگارد انجام داد.

ام. بیسون به عنوان یک شخصیت قابل بازی در Street Fighter II: Champion Edition ظاهر شد. او رهبر سندیکای جنایی شادالو است و با قدرت روانی به تلاش بی‌پایان خود برای تسلط بر جهان ادامه می‌دهد. در نهایت النا جنگجوی سرخوش سبک کاپوئرا است و آخرین بار در استریت فایتر ۴ حضور پیدا کرد. بیسون در تابستان و تری در پاییز سال جاری در دسترس قرار می‌گیرند. از طرفی النا در بهار و مای در زمستان ۲۰۲۵ به بازی اضافه می‌شوند.

استریت فایتر ۶ برای کنسول‌های نسل هشتم و نهمی پلی‌استیش، ایکس‌باکس و رایانه‌های شخصی در دسترس است. می‌توانید در ادامه تریلر و تصاویر منتشر شده را مشاهده کنید.

منبع: Gematsu

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما