تهیه‌کننده‌ی استریت فایتر ۲ امیدوار است که Assassin’s Creed Shadows ایده‌ی گنجی او را تایید کند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
اساسینز کرید و گنجی

یوشیکی اوکاموتو (Yoshiki Okamoto)، طراح کهنه‌کار صنعت بازی، اخیرا بیان کرده که امیدوار است بازی Assassin’s Creed Shadows موفق شود تا به اثری که او در گذشته تولید کرده است، اعتبار بیشتری بدهد.

اوکاموتو که نزدیک به دو دهه برای کپ‌کام (Capcom) کار کرد و آثازی مانند استریت فایتر ۲ (Street Fighter II) و فاینال فایت (Final Fight) را تولید کرده است، در کانال یوتیوب خود گفت که جدیدترین بازی یوبی‌سافت (Ubisoft) او را به یاد یکی دیگر از ساخته‌های او یعنی Genji: Dawn of the Samurai می‌اندازد. وقتی اوکاموتو کپ‌کام را ترک کرد، استودیوی گیم ریپابلیک (Game Republic) را تاسیس کرد و اولین بازی آن گنجی بود. داستان این بازی در ژاپن باستان اتفاق می‌افتد و دارای دو قهرمان است: یک شخصیت سریع و چابک به نام یوشیتسونه (Yoshitsune) و یک شخصیت کند و قدرتمند به نام بنکی (Benkei).

طبق گفته‌ی اوکاموتو، Assassin’s Creed Shadows با توجه به فضای باستانی ژاپن و استفاده از دو قهرمان قابل بازی یعنی یک نینجای سریع و یک سامورایی قدرتمند، او را به یاد گنجی می‌اندازد. اوکاموتو در ویدیوی خود گفت که وقتی تریلر Shadows را دیده،دوران حضورش در Game Republic که روی گنجی کار می‌کرد را به خاطر آورده است.

او توضیح داد که آن‌ها قصد داشتند که یک بازی با یک قهرمان سریع و یک قهرمان قدرتمند بسازند، اما تیم سازنده توانایی اجرای آن به شکلی مناسب را نداشته است. با این حال او گفته که‌ امیدوار است که یوبی‌سافت بتواند رویایی که نتوانسته به آن برسد را برآورده کند و به شوخی بیان کرده که اگر Shadows فروش خوبی را تجربه کند، تفاوت توانایی بین یوبی‌سافت و او ثابت خواهد شد.

با این حال، او همچنین خاطرنشان کرد که اگر بازی خوب بفروشد، کمی احساس رضایت می‌کند، زیرا این ثابت می‌کند که ایده‌ی پشت جنجی ایده‌ی خوبی بوده است، حتی اگر نتیجه‌ی نهایی به خوبی آن چیزی که به آن امیدوار بوده نباشد.  اوکاموتو در نهایت گفت که هیچ‌کس نمی‌خواهد به کار‌هایی که انجام داده‌ نگاه کند و تصدیق کند که یک شکست کامل بوده است، بنابراین او‌ امیدوار است که Shadows به او این اطمینان را بدهد که اگرچه او و تیمش به اندازه‌ی کافی خوب نبودند که گنجی را ارائه دهند اما سعی در انجام آن حداقل کار درستی بوده‌ است.

بازی Assassin’s Creed Shadows در تاریخ ۱۵ نوامبر (۲۵ آبان) برای پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.

منبع: VGC

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما