به‌روزرسانی عظیم Street of Rage 4 در دسترس قرار گرفت؛ تریلر آن را تماشا کنید

۱۴ فروردین ۱۴۰۲ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
شورش در شهر 4

کمپانی Dotemu به تازگی آپدیت رایگانی را برای بازی Streets of Rage 4 منتشر کرده که در کنار نسخه‌ی جدید حالت بقا و حملات کوآپ، بیش از ۳۰۰ بهبود و تغییر را روی بازی اعمال می‌کند.

این بازی به سومین سالگرد خود نزدیک می‌شود، اما به نظر می‌رسد که کار استودیوی سازنده هنوز با این بازی تمام نشده است. از بسیاری جهات، شورش در شهر ۴ هم بازگشتی باشکوه به ژانر «بزن بزن» (beat ’em up) و هم یادآور خاطرات خوش دوران بازی‌های کلاسیک در نظر گرفته می‌شود. در حالی که این بازی برای کسانی که نسخه‌های اولیه‌ی سری را در سگا جنسیس تجربه کرده‌اند جذابیت بیشتری دارد، برخی گیمرهای نسبتا جدید ممکن است به دلیل عدم وجود برخی از المان‌های سرگرم‌کننده‌ی مدرن مانند سیستم افزایش سطح و البته کوتاه بودن بازی چندان به آن روی خوشی نشان ندهند.

در به‌روزرسانی جدید و رایگان بازی بر بهبودها و موارد مربوط به متعادل ساختن مبارزات تعادل تمرکز شده است. طبق گفته‌ی Dotemu در مجموع بیش از ۳۰۰ تغییر با این آپدیت روی بازی اعمال می‌شود که تجربه را بهبود می‌بخشند. این موارد از افزودن اشیاء قابل تخریب جدید در اطراف مراحل برای کمک به حفظ کمبوها تا بهبود حرکات شخصیت‌های خاص را شامل می‌شوند.

بازی Streets of Rage 4

با این حال، حرکات جدیدی در حالت کوآپ نیز وجود دارد. علاوه‌بر این، بازیکنانی که بسته‌ی الحاقی Mr. X Nightmare را خریداری کرده‌اند، می‌توانند از نسخه‌ی قابل شخصی‌سازی جدیدی از Survival Mode استفاده کنند. این بسته‌ی الحاقی تعداد زیادی شخصیت قابل بازی مانند استل، مکس تاندر و شیوا را اضافه خواهد کرد که در واقع باس‌هایی هستند که بازیکنان در کمپین با آن‌ها مبارزه می‌کنند. از دیگر تغییرات مهم می‌توان به اضافه شدن یک جان اضافی و تغییراتی در مبارزه با باس‌ها در در درجه‌ی سختی +Mania اشاره کرد. به طور کلی بیشتر تغییرات به جزئیاتی در حرکات شخصیت‌ها ختم می‌شوند. شما می‌توانید لیست کامل تغییرات را از این نشانی مطالعه کنید.

بازی Streets of Rage 4 در حال حاضر روی کنسول‌های نسل هشتم و نهمی پلی‌استیشن، ایکس‌باکس، نینتندو سوییچ، رایانه‌های شخصی، اندروید و iOS در دسترس است. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده را مشاهده کنید.

منبع: Gematsu


کنسول بازی سونی مدل PlayStation 5 ظرفیت 825 گیگابایت ریجن 1200 آسیا

کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES S ظرفیت 512 گیگابایت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه