سونی: بازی جدیدی در سری inFAMOUS و Sly Cooper در حال توسعه نیست

۱۲ تیر ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
Sly Cooper

در حالی که شایعه‌هایی به گوش می‌خورد که ساکر پانچ پروداکشنز (Sucker Punch Productions) یا دیگر استودیوهای پلی‌استیشن مشغول توسعه‌ی بازی‌های جدیدی از سری آثار infamous و Sly Cooper هستند، استودیو ساکر پانچ به‌صورت رسمی این شایعه‌ها را رد کرد.

این استودیو در نوشته‌ا‌ی رسمی در سایت خود بیان کرده است که هیچ بازی جدیدی از سری بازی‌های infamous و Sly Cooper توسط استودیو ساکر پانچ یا حتی دیگر استودیوها در حال توسعه نیست. آن‌ها در این نوشته به‌صراحت اعلام کردند: «از آنجایی که بازی‌های ما همچنان از نظر مقیاس و پیچیدگی در حال ‌رشد هستند، نیاز دارند که توجه و تمرکز کامل استودیو را به خود اختصاص دهند. با تمرکز کامل استودیو روی پروژه‌ی فعلی، در حال حاضر ما هیچ برنامه‌ای برای بازدید دوباره از infamous یا Sly Cooper نداریم و هیچ استودیو دیگری هم پروژه‌ای مربوط به این دو سری را در دست توسعه ندارد.»

آن‌ها در ادامه‌ی بیانیه‌ی خود نوشتند: «این بازی‌ها و شخصیت‌ها جایگاه خاص و عزیزی در قلب ما دارند؛ بنابراین، در حالی که احتمال بازگشت به‌سوی آن‌ها را در آینده به‌صورت کامل رد نمی‌کنیم اما اکنون هیچ عنوانی از دو سری inFAMOUS  یا Sly Cooper  در حال توسعه نیست.»

inFAMOUS 2

علاوه بر این خبر، استودیو ساکر پانچ اعلام کرد که قصد دارد به‌زودی سرورهای محتوای تولید شده توسط بازیکنان inFAMOUS 2 را نگه‌داری و حفظ کند و آن‌ها را به مکان جدیدی منتقل کند تا بازیکنان برای مدت طولانی‌تری بتوانند از آن‌ استفاده کنند. در حالی که این سرورها بالاخره به پایان راه خود خواهند رسید اما ساکر پانچ پروداکشنز امید دارد که بتواند تا زمانی که بازیکنان فعالی برای این بازی وجود دارند، این سرورها را حفظ کند.

همچنین قرار است بسته‌ی الحاقی Cole’s Legacy بازی inFAMOUS: Second Son که تا پیش از این فقط از طریق خرید نسخه‌ی کالکتورز ادیشن بازی در دسترس بود، به‌صورت عادی در پلی‌استیشن استور قرار داده شود تا کاربرانی که آن را از دست داده‌اند، بتوانند به شکل راحت‌تری آن را در اختیار بگیرند.

بیشتر بخوانید: آیا تیزر تبلیغاتی سونی به بازی‌های معرفی نشده‌ی پلی‌استیشن اشاره می‌کند؟

اگرچه مطمئن شدیم که عنوان جدیدی از این دو سری بازی در حال توسعه نیست اما هنوز نمی‌دانیم که در حال حاضر استودیو ساکر پانچ در حال توسعه‌ی چه اثری است. اگرچه، با توجه به موفقیت بازی گوست آو سوشیما در جلب نظر مخاطبان و منتقدان و همچنین در فروش بالا، این انتظار وجود دارد که پروژه‌ی بعدی استودیو ساکر پانچ مربوط به توسعه‌ی دنباله‌ی بازی گوست آو سوشیما شود. با این حال، ترجیح می‌دهیم دوباره به شایعات دلخوش نکنیم و برای معرفی رسمی از سوی این استودیو یا پلی‌استیشن منتظر بمانیم.

منبع: Gematsu

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه