عرضه‌ی بازی Suicide Squad در نتیجه‌ی بازخوردها احتمالا تا سال ۲۰۲۴ عقب بیافتد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
Suicide Squad Kill the Justice League

بازی جوخه انتحار: لیگ عدالت را بکش (Suicide Squad: Kill the Justice League) امکان دارد تأخیری طولانی داشته باشد. این بازی چندی پیش اعلام شد که قرار نیست در زمان گفته شده عرضه شود و بازه زمانی جدید آن نیمه دوم سال ۲۰۲۳ میلادی ذکر شده است. به همین دلیل تاریخ دقیق آن مشخص نیست.

حال اینطور که به نظر می‌رسد تأخیر بازی بزرگ‌تر از چیزی است که انتظار می‌رود. در اصل یکی از منابع معتبر از شرکت راک استدی (Rocksteady) گفته که امکان دارد بازی جوخه انتحار تا سال ۲۰۲۴ میلادی هم عرضه نشود. البته این خبر هنوز به طور رسمی تأیید نشده و امکان دارد که حقیقت نداشته باشد.

شرکت سازنده تاریخ عرضه را بسیار زودتر از چیزی که تیم سازنده انتظارش را داشته اعلام کرده است. به همین دلیل بازی جوخه انتحار نیاز به کار بسیار زیادی داشته و تأخیر زیادی خواهد داشت. حال بحث اینجاست که این تأخیر تا کی ادامه خواهد داشت. عناوین بسیار زیادی در این مدت به موقع عرضه نشدند که باعث شده اعتماد گیمرها به شرکت‌های سازنده بسیار کم بشود.

بازی جوخه انتحار در سبک اکشن و ماجراجویی بوده که در دنیای متروپولیس (شهر سوپرمن) جریان دارد. این بازی در سال ۲۰۲۰ معرفی شد و قرار است برای کنسول‌های نسل ۹ به همراه کامپیوتر عرضه شود. در زمان معرفی اعلام شد که این بازی در سال ۲۰۲۲ میلادی عرضه خواهد شد. حال اینطور که به نظر می‌رسد، تاریخ عرضه دیرتر از زمان انتظار است.

تأخیر بازی Suicide Squad

بازی جوخه انتحار نیز یکی از عناوین به شدت مورد انتظار است. به دلیل اینکه شرکت راک استدی برای مدت زیادی است که یک بازی عرضه نکرده و این شرکت پتانسیل بسیار بالایی دارد. از کارهای راک استدی می‌توان به عناوین بتمن اشاره کرد و به همین دلیل است که طرفداران منتظر یک عنوان جدید از این شرکت هستند. مخصوصاً اینکه عملکرد بازی شوالیه‌های گاتهام (Gotham Knights) اصلاً خوب نبوده و مجموعه بتمن نیاز به یک عنوان قدرتمند دارد.

بازی جوخه انتحار: لیگ عدالت را بکش یک ایده بسیار جالب دارد. به این شکل که شما جای کاراکترهای بد دنیای DC بازی خواهید کرد و این کاراکترها نیز جذابیت‌های مخصوص خود را دارند. از طرفی دنیای بازی نیز با عناوین دیگر بتمن که همیشه تاریک‌ بود، تفاوت زیادی دارد و همین باعث شده بازی جذابیت خاصی برای طرفداران این مجموعه داشته باشد.

هنوز هیچ اطلاعات رسمی‌ای از شرکت راک استدی اعلام نشده است. به همین دلیل نمی‌توان به طور قطعی گفت که این بازی در سال ۲۰۲۴ عرضه خواهد شد. با این حال با توجه به میزان تأخیرهایی که عرضه این بازی با آن برخورد داشته، امکان عرضه بازی جوخه انتحار در سال ۲۰۲۴ چندان دور از انتظار نیست.

منبع: VideoGamesChronicle.com


کنسول بازی سونی مدل PlayStation 5 ظرفیت 825 گیگابایت ریجن 1200 آسیا

کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES S ظرفیت 512 گیگابایتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما