بازی Suicide Squad انتظارات وارنر را برآورده نکرد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
Suicide Squad: Kill the Justice League

چندی پیش بازی جوخه انتحار: لیگ عدالت را از بین ببر (Suicide Squad: Kill the Justice League) عرضه شد. این بازی از زمان عرضه با انتقادات بسیار زیادی روبرو شد و نتوانست توجه دنیای گیمینگ را به خود جلب کند. حال اینطور که به نظر می‌رسد شرکت ناشر نیز از این موضوع راضی نیست و شرکت برادران وارنر اعلام کرده که بازی جوخه انتحار پایین‌تر از سطح انتظارات این شرکت عمل کرده است.

در یکی از مصاحبه‌های اخیر شرکت برادران وارنر، مدیر بخش مالی این شرکت در مورد بازی جوخه انتحار صحبت کرده است. این مصاحبه در مورد یک چهارم انتهایی سال مالی شرکت برادران وارنر بوده و در آن به این بازی اشاره شده است. مدیر بخش مالی شرکت برادران وارنر توضیح داده:

در سال جاری یکی از بازی‌های مهم شرکت ما بازی جوخه انتحار بود. متأسفانه این بازی پایین‌تر از سطح انتظارات ما عمل کرده و این موضوع نشان می‌دهد که سال مالی دشواری به دنبال خواهیم داشت. به دلیل اینکه این بازی برای شرکت برادران وارنر اهمیت بسیار زیادی داشت.

تعداد کاربران بازی جوخه انتحار به طور دائم در حال افت است و دلیل آن هم مشکلات بسیار زیادی است که در بخش آنلاین این بازی وجود دارد. به همین دلیل کاربران از آن ناامید شده و تصمیم به رها کردن این بازی گرفته‌اند. چندی پیش یک به روزرسانی برای برطرف کردن مشکلات این بازی عرضه شد اما این به روزرسانی ایرادات جدیدی هم به بازی اضافه کرد.

suicide squad kill the justice league

بازی جوخه انتحار به صورت همکاری می‌توانست تجربه بسیار جالبی برای کاربران باشد ولی مشکلات عملکردی آن مانع از این اتفاق شد.

طبق اطلاعاتی که استیم عرضه کرده، تعداد کاربران این بازی در زمان عرضه حدود ۱۳ هزار نفر بود و حال به کمتر از ۱۰۰۰ نفر کاهش پیدا کرده است. آمار دقیق کنسول‌ها هم هنوز در دسترس نیست اما با توجه به وضعیت کامپیوتر، انتظار نمی‌رود که نسخه کنسولی این بازی عملکرد چندان مناسبی داشته باشد.

در این مدت شرکت سازنده چندین بار به ایرادات این بازی اشاره کرده است ولی مشکل اینجاست که اقدامات زیادی برای از بین بردن آن‌ها انجام نشده است. راک استدی (Rocksteady) یکی از شرکت‌های بسیار مهم دنیای گیمینگ است که عرضه چنین عنوانی از آن انتظار نمی‌رود. مشکل اینجاست که یک بازی مثل جوخه انتحار پتانسیل بسیار زیادی دارد که با مشکلات عملکردی از بین رفته است.

شرکت راکس استدی در روند ساخت این بازی با مشکلات بسیاری روبرو شد. از تغییرات درون شرکتی گرفته تا مشکلات دیگر که باعث شدند عرضه بازی جوخه انتحار چندان راحت نباشد. این شرکت می‌توانست از تجربیات خود در بازی‌های بتمن استفاده کند اما این کار را انجام نداده و همین موضوع باعث شد که ما با یک بازی چندان با کیفیتی روبرو نباشیم. وضعیت بخش آنلاین بازی جوخه انتحار اصلاً مناسب نیست و همین موضوع باعث شده که این بازی نیاز به بهبود زیادی داشته باشد.

منبع: Destructoid

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیدیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما