عرضه‌ی محتوای جدید برای بازی Suicide Squad حتی در سقوط هم ادامه دارد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۳ دقیقه
محتوای بازی suicide squad

بازی جوخه انتحار: لیگ عدالت را بکش (Suicide Squad: Kill the Justice League) نتوانست به موفقیتی که شرکت برادران وارنر (Warner Brothers) از آن انتظار داشت، برسد. با این حال این شرکت همچنان از آن ناامید نشده و قصد دارد محتوای بیشتری برای این بازی عرضه کند. در اصل شرکت برادران وارنر در زمان معرفی این بازی اعلام کرد که محتوای بیشتری برای آن در دسترس قرار خواهد داد و در نتیجه به حرف خود عمل خواهد کرد.

در فصل اول بازی جوخه انتحار ما شاهد اضافه شدن کرکتر جوکر (Joker) بودیم. این که این کرکتر از اول در بازی حضور نداشت برای طرفداران بسیار عجیب بود و به همین دلیل شرکت سازنده تصمیم گرفت در همان ابتدای عرضه این شخصیت را به بازی اضافه کند. حال در فصل دوم قرار است چندین تغییر در بازی ایجاد شود.

اول اینکه در فصل دوم یک شخصیت جدید به نام خانم فریز (Mrs. Freeze) یا نورا فرایز (Nora Fries) به بازی اضافه خواهد شد. پس از آن در نقشه بازی نیز تغییراتی ایجاد خواهد شد و چند فعالیت و سلاح جدید به بازی اضافه شده است. هدف اصلی شرکت سازنده از این به روزرسانی راضی کردن طرفداران بازی جوخه انتحار است که همچنان به آن پایبند بوده و از این بازی ناامید نشده‌اند.

محتوای بازی Suicide Squad

بازی جوخه انتحار دارای بسیاری از کرکترهای دوست داشتنی دنیای DC است که باعث می‌شود برای طرفداران این کمیک‌ها جذاب باشد.

بازی جوخه انتحار به حدی که گفته می‌شود بد نیست

بازی جوخه انتحار یک بازی خیلی بد نبود ولی مشکلات بسیار زیادی داشت. مشکل اصلی این بازی که با هیچ به روزرسانی برطرف نخواهد شد بحث عمق سیستمی آن است. به این شکل که یک بازی شوتر سوم شخص که از یک داستان قهرمانی الهام گرفته شده، نیاز دارد که کمی عمیق بوده و سیستم‌های پیچیده‌آی داشته باشد. این موضوع باعث می‌شود که بازی تا مدت زیادی زنده مانده و طرفداران خود را از دست ندهد. مشکل اینجاست که جوخه انتحار همین مورد اصلی را نداشت و در نتیجه یک بازی بسیار معمولی بود.

شرکت راکستدی (Rocksteady) که مسئولیت اصلی ساخت این بازی را برعهده داشت تا حد خوبی در زمینه داستان سرایی قوی عمل کرد. به همین دلیل بسیاری از مشکلات این بازی قابل گذر بود ولی این عدم حضور عمق در بازی باعث می‌َد که کیفیت چندانی نداشته باشد. مخصوصاً اینکه مکانیک و هسته بازی مشکل داشت و این مشکلات با هیچ به روزرسانی‌ای قابل حل نبود.

برنامه شرکت برادران وارنر، ناشر بازی، به این شکل بود که بازی جوخه انتحار را به یک عنوان سرویس آنلاین تبدیل کند. به همین دلیل یک خط زمانی منسجم برای آن طراحی کرده که محتوای متنوعی را برای آن عرضه کند. مشکل اینجاست که با عملکرد این بازی در بازار گیمینگ، عرضه محتوای اضافه هم برای آن کمتر و ضعیف‌تر شده است.

هر دو شرکت سازنده و ناشر در حال مذاکره هستند که چه برنامه‌ای برای این بازی داشته باشند. طبق چیزی که اعلام شده قرار است تمامی محتوایی که قول داده شده برای این بازی عرضه شود اما امکان دارد که توسعه آن در همین مرحله متوقف شده و شرکت سازنده به فکر محتوای بیشتر و جدیدتر نباشد. در نتیجه ما تنها شاهد ۴ فصل و یک سال پشتیبانی از این بازی خواهیم بود و پس از آن توسعه جوخه انتحار متوقف خواهد شد.

محتوای بازی Suicide Squad

از لحاظ گرافیکی بازی جوخه انتحار در سطح بالایی قرار دارد و شرکت سازنده یک دنیای زیبا را طراحی کرده است.

محتوای فصل ۲

در فصل ۲ یکی از محتوای مهم اضافه شده، شخصیت خانم فریز است. او کسی است که به طور دائم بیمار شده و حال تبدیل به یک دشمن در دنیای DC شده است. برای اینکه این کرکتر به خوبی در روند بازی جای بگیرد، شرکت سازنده تصمیم گرفته تا یک خط داستانی کوتاه ولی جدید هم به بازی اضافه کند. همینطور اینکه مبارزه با غولآخر بعدی مبارزه با سوپرمن و گرین لنترن (Green Lantern) خواهد بود که به احتمال زیاد یک مبارزه بسیار دشوار خواهد شد.

تعداد سلاح‌های از راه دور و نزدیک هم نسبت به قبل بیشتر شده است. شرکت سازنده تصمیم گرفته تا مقدار سلاح‌ها را بیشتر کرده تا با سبک‌های مختلف بازی سازگار باشند. همینطور اینکه اگر شما نسخه پریمیوم بازی را خریداری کرده باشید، با محتوای ظاهری بیشتری در این بازی روبرو خواهید بود.

Suicide Squad Kill the Justice League

نکته مثبت اینجاست که بازی جوخه انتحار به طور دائم با تخفیف روبرو است. در نتیجه کاربران به راحتی می‌توانند آن را با قیمت کم خریداری کرده و از تجربه این بازی لذت ببرند. بازی جوخه انتحار با وجود اینکه کیفیت خیلی بالایی ندارد اما برای گذراندن وقت مناسب بوده و اگر شما طرفدار این شخصیت‌ها باشید، زمان خوبی را در این بازی سپری خواهید کرد.

منبع: VG247

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما