فیلم سینمایی سوپر ماریو در ۲۰۲۲ اکران خواهد شد

۱۵ بهمن ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
بازی Super Mario Odyssey

قرار است فیلمی انیمیشنی از روی مجموعه بازی‌های ماریو ساخته شود. تا به امروز خبری از وضعیت ساخت و برنامه‌های نینتندو برای اکران فیلم سوپر ماریو نداشتیم، ولی دیروز این شرکت گفت که فیلم «برادران سوپر ماریو» (Super Mario Bros) قرار است در سال ۲۰۲۲ اکران شود.

شرکت فیلم‌سازی Illumination به خاطر مجموعه فیلم‌های انیمیشنی Despicable Me شناخته می‌شود.

این خبر را مدیر عامل شرکت نینتندو در مراسم اخیر این شرکت و در کنار اعلام آمار و ارقام تجاری خود اعلام کرد. طبق گفته‌ی «شونتارو فوروکاوا» (Shuntaro Furukawa)، توسعه و ساخت فیلم انیمیشنی Super Mario Bros با همکاری شرکت فیلم‌سازی Illumination شروع شده است و برنامه‌ی پخش آن برای حول سال ۲۰۲۲ در نظر گرفته شده.

تهیه کنندگی فیلم سوپر ماریو به «شیگرو میاموتو» (Shigeru Miyamoto)، خالق و کارگردان مجموعه بازی‌های ماریو و «کریس ملدندری» (Chris Meledandri)، مدیر عامل استودیوی Illumination سپرده شده است. شرکت فیلم‌سازی یونیورسال پیکچرز و نینتندو سرمایه‌ی ساخت فیلم را تامین خواهند کرد و پخش فیلم هم توسط شرکت یونیورسال انجام خواهد شد.

فیلم سوپر ماریو

شرکت فیلم‌سازی Illumination Entertainment بیشتر به خاطر مجموعه فیلم‌های انیمیشنی «من نفرت‌انگیز» (Despicable Me) شناخته می‌شود. این شرکت هم‌چنین فیلم‌های انیمیشنی دیگری مثل Minions و The Lorax و Sing را ساخته است.

ساخت فیلمی سینمایی از روی مجموعه‌ی سوپر ماریو، در راستای دیگر برنامه‌های نینتندو برای ورود به صنعت‌هایی به غیر از بازی‌های کنسولی و ویدیویی است. نینتندو اخیرا به ساخت بازی‌های موبایلی روی آورده و حتی ساخت یک شهر بازی بر اساس مجموعه‌ی سوپر ماریو را هم شروع کرده است. این شهر بازی، که تیزر آن را در ادامه برای‌تان قرار داده‌ایم، قرار است در ژاپن و تا قبل از شروع المپیک ۲۰۲۰ ژاپن ادامه به کار شود.

منبع: IGN

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه