بازی Super Mario Party Jamboree برای نینتندو سوییچ معرفی شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه

در جریان رویداد نینتندو دایرکت ۲۰۲۴، کمپانی ٰژاپنی به طرز غافل‌گیرکننده‌ای از بازی Super Mario Party Jamboree رونمایی کرد. عنوان بعدی مجموعه‌ی محبوب ماریو پارتی برای انتشار در اواخر مهر ماه برنامه‌ریزی شده است.

سوپر ماریو پارتی جمبوری این بار ماریو و دوستانش را به یک استراحتگاه جزیره‌ای می‌برد؛ جایی که شامل نقشه‌های بزرگی نظیر یک مسیر مسابقه به نام Roll ‘Em Raceway با یک‌سری مکانیزم خاص و یک بورد آتشفشانی خطرناک به نام گومبا لاگون (Goomba Lagoon) و خطرات تازه‌ای می‌شود. در کنار ۵ بورد کاملا جدید، بازیکنان به بورد Mario’s Rainbow Castle از بازی ماریو پارتی ۱ و بورد Western Land از بازی ماریو پارتی ۲ دسترسی خواهند داشت که در مجموع تعداد بوردهای جدیدترین بازی از سری ماریو پارتی را به رقم ۷ می‌رساند. بیش از ۱۱۰ مینی‌گیم در Super Mario Party Jamboree قرار گرفته که برخی از آن‌ها از موشن کنترل و قابلیت حرکتی جوی‌کان‌ها بهره می‌برند. همچنین یک حالت رقابتی و آنلاین جداگانه در بازی حضور خواهد داشت که حداکثر ۲۰ بازیکن می‌توانند از طریق آن به رقابت با یکدیگر بپردازند.

تصویری از تریلر گیم‌پلی بازی Super Mario Party Jamboree - سوپر ماریو پارتی جمبوری

در توضیحات رسمی بازی می‌خوانیم: «ماریو و دوستانش در جدیدترین بازی از سری ماریو پارتی به یک استراحتگاه جزیره‌ایِ عظیم وارد می‌شوند. برای بزرگ‌ترین مهمانی در بازی Super Mario Party Jamboree آماده شوید. جمبوری بیشترین تعداد مینی‌گیم را در بین تمام بازی‌های سری ماریو پارتی دارد».

راستی باید این نکته را در نظر داشته باشید که مینی‌گیم‌هایی که از موشن کنترل و قابلیت حرکتی بهره می‌برند تنها با کنترلرهای جوی‌کان قابل تجربه‌اند و در بخش آنلاین در دسترس نخواهند بود. این مینی‌گیم‌ها همچنین با کنسول سوییچ لایت و کنترلر سوییچ پرو سازگار نیستند. با این وجود می‌توانید بقیه‌ی مینی‌گیم‌ها را با استفاده از این کنسول و کنترلر تجربه کنید.

تصویری از تریلر گیم‌پلی بازی Super Mario Party Jamboree - بخش آنلاین ۲۰ نفره سوپر ماریو پارتی جمبوری

جالب است بدانید تا قبل از جمبوری، آخرین بازی از سری ماریو پارتی، بازی Mario Party Superstars بود که در سال ۲۰۲۱ عرضه شد و گردهمایی برترین‌های تاریخ این مجموعه را رقم زده بود. سوپراستارز، در کنار ۵ بورد کلاسیک و ۱۰۰تا از بهترین مینی‌گیم‌های این سری، برخی مراحل بسیار سرگرم‌کننده را در خود جای داده بود و در نهایت توانست طرفداران قدیمی ماریو پارتی را حسابی به وجد بیاورد. بسیاری از منتقدان و رسانه‌ها سوپراستارز را نقطه‌ای برای بازگشت مجدد این مجموعه نامیدند و این اثر توانست در وب‌سایت متاکریتیک به میانگین نمره بسیار خوب ۸۰ دست یابد.

بازی Super Mario Party Jamboree در تاریخ ۱۷ اکتبر ۲۰۲۴ (۲۶ مهر ۱۴۰۳) به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

منبع: IGN

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما