Super Retro Boy؛ بهترین کنسول دستی دنیا دوباره متولد می‌شود

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۵ دقیقه

شرکت Retro-Bit چند سالی می‌شود که کنسول‌های قدیمی و خاطره انگیز گذشته را از نو می‌سازد. حالا این شرکت به سراغ یکی از دوست داشتنی‌ترین کنسول‌های دستی دنیا رفته و مدل تازه‌ی آن را ساخته است. اگر از جمله افرادی بودید که در کودکی با کنسول دستی Game Boy شرکت نینیتندو بازی می‌کردید، قطعا دوست دارید Super Retro Boy شرکت Retro-Bit را خریداری کنید. البته این کنسول کاملا به شکل مدل اصلی طراحی نشده و دلیل آن می‌تواند مسائل کپی‌رایت باشد. همچنین مدل اصلی دکمه و صفحه نمایش رنگی هم نداشت.

این کنسول جدید از کاتریج‌های اصلی Game Boy، Game Boy Color و Game Boy Advance پشتیبانی می‌کند و می‌توانید بسیاری از بازی‌های کلاسیک قدیمی مانند F-Zero را روی آن تجربه کنید. موضوع جالب توجه اینجاست که کنترل بازی‌ها دقیقا به همان صورت کلاسیک انجام می‌شود و همان حال و هوای گذشته را برای‌تان زنده خواهد کرد.

کنسول Super Retro Boy با کابل MicroUSB شارژ می‌شود. با هر بار شارژ هم می‌شود تا ۱۰ ساعت با دستگاه کار کرد. البته با خرید این کنسول دستی جدید یک کاتریج ۱۰ لبه هم به شما داده می‌شود که بازی‌های مختلفی روی آن قرار دارد.

کنسول دستی Super Retro Boy با قیمت ۷۹.۹۹ دلار از تابستان سال آینده راهی بازار می‌شود. در ادامه می‌توانید تصاویر این کنسول را ببینید:

منبع: The Verge

‌‌‌

telegram_ad2_1برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. نظری

    سلام. من میخام یکی ازین Retro boyها رو داشته باشم. میشه بهم کمک کنین که از کجا تهیه کنم؟ هر چی سرچ میکنم فروشش رو پیدا نمیکنم

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما