بازی Tales of the Shire مزرعه‌داری را به ارباب حلقه‌ها می‌آورد؛ تریلر معرفی آن را ببینید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۳ دقیقه
معرفی بازی Tales of the Shire: A The Lord of The Rings Game

از زمان عرضه فیلم‌های ارباب حلقه‌ها (The Lord of The Rings) ما شاهد ساخت بازی‌های بسیاری از آن‌ها بودیم. اکثر این عناوین در مورد مبارزات و دنیای الف‌ها و انسان‌ها بود ولی حال نوبت به توجه به زندگی هابیت‌ها (Hobbits) رسیده است. بازی داستان‌های شایر: یک بازی ارباب حلقه‌ها (Tales of the Shire: A The Lord of The Rings Game) عنوانی است که روی هابیت‌ها تمرکز دارد.

بازی داستان‌های شایر در سبک تک نفره و شبیه‌سازی است. این بازی قرار است برای کنسول‌های نسل نهم و کامپیوتر عرضه شده و تاریخ عرضه دقیق آن هم اعلام نشده است. با این حال طبق چیزی که گفته شده ما باید پاییز امسال منتظر عرضه آن باشیم. این بازی توسط شرکت Private Division عرضه شده و مسئولیت ساخت آن نیز بر عهده شرکت Weta Workshop است.

در این بازی شما در نقش یک هابیت هستید و باید در دنیای بسیار زیبای شایر زندگی کنید. هدف اصلی شما گشت و گذار و یافتن موارد مختلف است که به شما در روند بازی کمک کند. از طرفی شما می‌توانید در کنار دوستان هم این بازی را تجربه کرده و از آن به صورت جمعی لذت ببرید.

در ابتدا شما باید هابیت خود را طراحی کنید. پس از آن باید تلاش کنید تا یک خانه در بایواتر (Bywater) بسازید. نکته اینجاست که بایواتر هنوز به عنوان یک روستای رسمی در هابیتن (Hobbiton) شناخته نشده است و هدف شما این است که به پیشرفت این روستا و تبدیل شدن آن به یک شهر کمک کنید. آزادی عمل شما در طراحی این خانه بسیار زیادی است و شما می‌توانید هر چیزی را در آن قرار دهید. از طرفی تجارت نیز راه اصلی در آمد شما است و شما باید تلاش کنید تا موارد مختلفی تولید کرده و آن‌ها را به فروش برسانید.

معرفی بازی Tales of the Shire: A The Lord of The Rings Game

طراحی این بازی بسیار خاص است و با چیزی که از بازی‌های ارباب حلقه‌ها انتظار دارید فاصله نسبتاً زیادی دارد.

دنیای هابیت‌ها دارای جذابیت‌های بسیاری است که باعث می‌شود گشت و گذار در آن بسیار جالب باشد. از طرفی شرکت سازنده تلاش کرده تا طراحی خاصی را برای این بازی در نظر داشته باشد و در نتیجه شما با طراحی معمولی بازی‌های ساخته شده بر اساس ارباب حلقه‌ها روبرو نیستید.

هدف اصلی شما متحد کردن این روستا و آشنا شدن با شخصیت‌های مختلف است. همینطور اینکه شما باید تلاش کنید تا این شهر را گسترش داده و باعث پیشرفت آن بشوید. نکته اصلی اینجاست که طراحی این بازی به شکلی است که اشاره به طراحی هابیت‌ها در کتاب دارد. همینطور اینکه شما به طور کامل می‌توانید هابیت خود را شخصی‌سازی کنید و آزادی عمل مشا در آن بسیار زیاد است.

شرکت سازنده تلاش کرده تا تمامی ویژگی‌های کلیدی یک هابیت را در این بازی قرار دهد. برای مثال هابیت‌ها علاقه خاصی به غذا دارند و در نتیجه در این بازی نیز یکی از فاکتورهای اصلی غذاز است. شما باید تلاش کنید تا در فصل‌های مختلف، موارد مختلفی را بدست بیاورید تا در پخت و پز و تجارت از آن‌ها استفاده کنید.

دنیای بازی نیز پر از جزئیات و محتوای مختلف است. در نتیجه کاربر اصلاً از گشت و گذار در این بازی خسته نشده و به طور دائم با چالش‌های مختلف روبرو می‌شود. دقت کنید که این بازی مبارزه خاصی ندارد و به یک دنیای بسیار ساده از هابیت‌ها اشاره دارد. در نتیجه شما یک تجربه بسیار آرامش بخش و جذاب را در دنیای ارباب حلقه‌ها و میان هابیت‌ها خواهید داشت.

منبع: Gematsu

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیدیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما