کوئنتین تارانتینو ممکن است یک پیشتازان فضا بسازد

۱۴ آذر ۱۳۹۶ | ۱۶:۲۰ ۱۴ آذر ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
Quentin Tarantino

ساخته‌های «کوئنتین تارانتینو» (Quentin Tarantino) اغلب ایده‌هایی متفاوت دارند و این طور که به نظر می‌رسد، این کارگردان معروف می‌خواهد برای ساخته‌ی بعدی خود سراغ موضوعی کاملا متفاوت برود. خبرگزاری ددلاین گزارش داده است که تارانتینو و جی‌جی آبرامز مشغول ساخت فیلمی در مجموعه‌ی «پیشتازان فضا» (Star Trek) هستند. گفته شده که تارانتینو ایده‌ی تازه‌ای برای این مجموعه در ذهن داشته و می‌خواهد آن را به کمک جی‌جی آبرامز عملی کند.

تارانتینو و آبرامز می‌خواهند مجموعه‌ای از نویسندگان را جمع‌آوری و طرح تارانتینو را به یک فیلم‌نامه تبدیل کنند.

بر اساس گزارش منتشر شده، تارانتینو و آبرامز می‌خواهند مجموعه‌ای از نویسندگان را جمع‌آوری و طرح تارانتینو را به یک فیلم‌نامه تبدیل کنند. کوئنتین تارانتینو و جی‌جی آبرامز هر دو در حال حاضر مشغول پروژه‌های دیگری هستند و نمی‌توانند نوشتن فیلم‌نامه‌ی پیشتازان فضا را بر عهده بگیرند. تارانتینو به زودی فیلم‌برداری ساخته‌ی بعدی خود که درباره‌ی چارلز منسون است را شروع خواهد کرد و جی‌جی آبرامز هم کاملا مشغول قسمت نهم جنگ ستارگان است.

Spock Star Trek

کارگردانی فیلمی مثل پیشتازان فضا تغییر بزرگی برای تارانتینو را رقم خواهد زد. این کارگردان تا به امروز روی ساخت ایده‌ها و فیلم‌نامه‌های خود تمرکز کرده است. البته تارانتینو به عنوان کارگردان، پروژه‌های مختلفی را هم قبول کرده و برای مثال قسمت‌هایی را در سریال‌های CSI یا ER کارگردانی کرده است.

عناصر و استایل مجموعه فیلم‌ّهایی مثل جنگ ستارگان، یا فیلم‌هایی که مارول می‌سازد، آن‌قدر مشخص شده و ثابت است که به ندرت این فیلم‌ها از روند اصلی خود فاصله می‌گیرند. کوئنتین تارانتینو هم آن قدر بزرگ است که قرار نیست پیشتازان فضا تاثیری روی کار او بگذارد، بلکه باید منتظر تاثیر کوئنتین تارانتینو و استایل خاص او روی پیشتازان فضا باشیم.

منبع: The Verge

برچسب‌ها :
دیدگاه شما