تکن ۷ در دو نسخه‌ی جدید شامل تمام محتوای دانلودی عرضه شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
tekken 7

باندای نامکو (Bandai Namco) اعلام کرد که دو نسخه جدید از بازی مبارزه‌ای خود یعنی تکن ۷ عرضه کرده است. به این معنا که هم اکنون دو نسخه Originals و Definitive از تکن ۷ برای پلی‌استیشن، ایکس‌باکس و کامپیوتر در دسترس هستند.

بازی تکن ۷ اوریجینالز (Tekken 7 Originals) قیمت ۹۰ دلاری داشته و شامل خود بازی به همراه ۱۲ کاراکتر اضافه است. همچنین این نسخه قابلیت فریم دیتا (Frame Data) را هم در خود دارد. قابلیت فریم دیتا توضیح می‌دهد که یک کاراکتر پس از ضربه چه نکات مثبت و منفی را دارد. به نوعی می‌توان گفت که جزئیات هر ضربه را به طور کامل برای شما بیان خواهد کرد.

تکن 7

قابلیت فریم دیتا اطلاعات زیادی در مورد هر کاراکتر را در اختیار کاربر قرار خواهد داد.

بازی تکن ۷ دفینیتیو (Tekken 7 Definitive) 110 دلار قیمت دارد. این نسخه شامل بازی اصلی، قابلیت فریم دیتا و هر ۴ سیزن پس (Season Pass) بازی است. به این معنا که تمام محتوای موجود در سیزن پس‌ها در این نسخه هم وجود دارند. به این معنا که بخش‌های زیادی برای شخصی‌سازی کاراکترها، حالت Tekken Bowl و پیش خرید کاراکتر الیزا (Eliza) هم در این نسخه وجود دارند.

برای طرفداران پر و پا قرص این بازی، نسخه دفینیتیو بهترین گزینه است. با وجود قیمت زیاد آن شما تجربه کامل را در دست خواهید داشت. همچنین اگر تا الان این بازی را تجربه نکرده‌اید این نسخه شاید در ابتدا بیش از حد باشد اما پس از مدتی به آن عادت خواهید کرد. البته اگر برای اولین بار، تازه الان وارد بخش چند نفره بازی بشوید احتمال برد شما بسیار کم است. به دلیل اینکه بازی مدت زیادی است که عرضه شده و کاربران تجربه زیادی در آن دارند.

تکن 7

گیم‌پلی آرکید بازی تکن به همراه سبک مبارزه خاص آن باعث شد تا طرفداران بسیاری در دنیای بازی‌های فایتینگ داشته باشد.

استفاده از نام دفینیتیو به این معنا است که کار باندای نامکو با تکن ۷ به اتمام رسیده است. این بازی از سال ۲۰۱۵ که عرضه شد توانست موفقیت بسیار خوبی را کسب کند به همین دلیل از بازی‌های فایتینگ مهم است. حال ممکن است با عرضه این بازی باندای نامکو نشان داده باشد که در حال کار روی شماره ۸ تکن است.

یکی از ویژگی‌هایی که تکن را از رقبا متمایز می‌کرد تعداد حرکات ترکیبی (Combo) بسیار زیاد آن بود. به طوری که تقریبا به خاطر سپردن همه آن‌ها غیر ممکن بود. این تنوع باعث می‌شد تا حتی با انتخاب کترتکتر مشابه سبک بازی دو نفر با یکدیگر متفاوت باشد و همواره بازی لذت بخش باشد.

منبع: Destructoid.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما