ببینید؛ لیدیا برای تکن ۸ با جزییات محتوای فصل اول آپدیت شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
تکن 8

کمپانی باندای نامکو (Bandai Namco) به تازگی در کنار انتشار تریلری از شخصیت لیدیا سوبیسکا (Lidia Sobieska)، یک نقشه‌ی راه از به‌روزرسانی‌های رایگان جدید و پر از محتوا مانند حالت‌های بازی را برای تکن ۸ منتشر کرده است.

هشتمین نسخه از سری تکن در ماه ژانویه عرضه شد و از موفقیت هنری و تجاری زیادی بهره برد. این بازی به سرعت در فروش از نسخه‌ی قبلی خود پیشی گرفت و در کمتر از ۳ هفته ۲ میلیون نسخه فروخت. با این حال، در طول یک ماه گذشته ظاهرا همه چیز تغییر کرده است زیرا تکن ۸ بخشی از جنجال‌های متعددی بوده است که نتیجه‌ی روش‌های کسب درآمد مانند Fight Pass، آیتم‌های تزئینی شخصیت‌های پولی، فروشگاه درون‌ بازی و موارد دیگر است.

نارضایتی طرفداران همچنان در حال افزایش است زیرا نقدهای کاربران استیم به طور پیوسته در هفته‌های گذشته مناسب نبوده است و بیشتر بررسی‌ها منفی بوده است. همانطور که باندای نامکو تلاش می‌کند تا وضعیت را بهبود دهد، ترکیبی از به‌روزرسانی‌های فصلی رایگان و همچنین مبارز الحاقی بعدی که در طول فصل اول به فهرست شخصیت‌ها اضافه می‌شود را فاش کرده است.

تکن 8

لیدیا پس از ادی گوردو دومین شخصیت الحاقی بازی در طول فصل اول است. او ابتدا در طول فصل چهارم تکن ۷ به این سری اضافه شد و همچنان نخست وزیر فعلی لهستان است. علاوه‌بر خبر معرفی لیدیا، تکن ۸ همچنین از این فرصت استفاده کرد و نقشه راه محتوایی که در ادامه‌ی سال به بازی اضافه می‌شود را به نمایش گذاشت.

طبق این نقشه، تکن ۸ به‌روزرسانی‌های فصلی را هدف قرار داده است که محتوای جدیدی مانند حالت عکاسی، استیج نبرد جدید با نام Seaside Resort Stage، حالت Ghost vs Ghost و تمرین آنلاین را به بازی اضافه کرده و از طرفی بهبودهایی را در تعادل نبردها ایجاد خواهد کرد.

نقشه راه تکن 8

در حالی که این خبر با استقبال مثبت بسیاری از طرفداران روبرو شد، بازیکنان‌ امیدوارند مشکلات اخیر نیز به سرعت برطرف شود. به نظر می‌رسد که اخیرا بازیکنان مشکلی را در رابطه با سیستم مچ‌ میکینگ آنلاین شناسایی کرده‌اند و ظاهرا این سیستم تجربه‌ی کلی نبرد را به جای رنک کاراکتر‌های معمول، برای مقابل هم قرار دادن بازیکنان در اولویت قرار می‌دهد. این باعث ایجاد مشکلاتی شده است، زیرا برخی از بازیکنان بیش از یک ساعت با یک فرد مشابه مسابقه داده‌اند. در حالی که به نظر می‌رسد بسیاری از آن‌ها به دلیل این مشکل، انجام بازی را متوقف کرده‌اند، باندای نامکو این مسائل را پذیرفته است و همچنان به بازخورد‌ها گوش می‌دهد، اگرچه در حال حاضر هیچ تغییر دیگری برنامه‌ریزی نشده است.

بازی تکن ۸ در حال حاضر برای پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی در دسترس است. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده را مشاهده کنید.

منبع: Gematsu

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما