ببینید؛ کلیپ جدیدی از سریال انیمیشنی تکن منتشر شد

۲۴ خرداد ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
tekken netflix

اگر به خاطر داشته باشید، نت‌فلیکس دو ماه پیش تریلری از سریال انیمیشنی «تکن: رد خون» (Tekken: Bloodline) را منتشر کرد. حال آن‌ها کلیپ تازه‌ای از این انیمیشن به نمایش گذاشته‌اند و همچنین خالق سری بازی تکن یعنی کاتسوهیرو هارادا (Katsuhiro Harada) پیامی را خطاب به طرفداران بیان کرده است.

در جریان روز پنجم رویداد Netflix Geeked Week، هارادا از کلیپ جدید این انیمیشن رونمایی کرد و تکه‌هایی جدیدی را از این اثر مورد انتظار برای طرفداران به اشتراک گذاشت.

خالق سری بازی تکن در جریان این رونمایی گفت: «بخش‌هایی از داستان اصلی که تاکنون فقط با کلمات و به‌صورت نوشتاری در دسترس است، در این انیمیشن نشان داده می‌شود؛ مانند چگونگی زندگی جین کازاما با مادر خود در یاکوشیما و مکالمه‌هایی که آن‌ها در آن دوران داشتند. اینها واقعاً صحنه‌های موردعلاقه من هستند.»

tekken netflix

او در ادامه اضافه می‌کند: «اگر جین کازاما یک شخص واقعی بود، تنها چیزی که می‌توانستم به او بگویم این است که “متأسفم که همیشه تو را درگیر این همه چیز وحشتناک کرده‌ام” سری تکن برای مدت طولانی در صنعت بازی‌های ویدئویی حاضر است اما در واقع در تمام مدتی که صنعت بازی‌های ویدئویی وجود داشته است، تکن طولانی‌ترین خط داستانی بازی‌های ویدئویی را داشته است. شاید با این گفته بتوانید به مقیاس بزرگ داستان این سری پی ببرید و اکنون برای اولین‌بار قرار است این سری بازی از طریق یک سریال انیمیشنی اقتباس شود.»

نت‌فلیکس در توضیحات خود درباره‌ی سریال انیمیشنی «تکن: رد خون» بیان کرده است: «جین کازاما هنرهای رزمی سنتی به سبک کازاما را که هنرهای دفاع‌ شخصی خاندان آن‌‌ها است، در سنین پایین از مادرش آموخت. با این حال، زمانی که یک شیطان هیولا به طور ناگهانی ظاهر شد،  او نتوانست از مادرش دفاع کند و هرچیزی که برای او عزیز بود، نابود شد و زندگی او برای همیشه تغییر کرد.»

بیشتر بخوانید: سریال انیمیشنی Tekken از سوی نت‌فلیکس معرفی شد

انیمیشن تکن: رد خون ابتدا در ماه مارس با انتشار یک تریلر و یک پوستر معرفی شد. همان‌طور که در توضیحات بالا گفته شد، این انیمیشن دوران نوجوانی و ابتدای جوانی جین کازاما را دنبال می‌کند که به دنبال انتقام در پی مرگ مادر خود است. دیگر شخصیت‌های معروف سری از جمله هیهاچی میشیما، کازویو میشیما، لروی اسمیت، کینگ، جون کازاما، پاول فونیکس و اوگر در این انیمیشن حضور خواهند داشت.

منبع: IGN

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه