[TGS 2016] تریلر The Last Guardian مجذوب‌تان می‌کند

۶ بهمن ۱۳۹۵ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

سونی تاریخ عرضه‌ی بازی مورد انتظار «آخرین نگهبان» را به عقب انداخته است. طبق خبری که این شرکت منتشر کرده، بازی آخرین نگهبان (The Last Guardian) قرار است به جای روز ۲۵ اکتبر، در روز ششم دسامبر سال جاری میلادی منتشر شود.

بازی The Last Guardian قرار است در روز ۶ دسامبر عرضه شود.

در پستی روی وب‌سایت رسمی پلی‌استیشن، «شوهی یوشیدا»، مدیر استودیوهای بازی‌سازی سونی، در پیغامی نوشته است که برای ارایه‌ی بهترین تجربه‌ی ممکن از آخرین نگهبان، نیاز به برطرف کردن باگ‌های بازی داشته‌اند.

طبق پیغام یوشیدا، «فومیتو اوئدا»، کارگردان معروف بازی آخرین نگهبان، به همراه تیم‌اش سخت مشغول کار روی این بازی هستند تا بتوانند دیدگاه بزرگی که از این بازی دارند را به بهترین شکل ممکن ارایه دهند. او هم‌چنین به این موضوع اشاره کرده است که به عقب انداختن زمان عرضه‌ی بازی بزرگی مثل آخرین نگهبان، اصلا کار ساده‌ای برای آن‌ها نبوده است.

برای اینکه از کیفیت کار تیم سازنده‌ی آخرین نگهبان مطمئن شویم، سونی در کنفرانس‌اش در نمایشگاه TGS 2016 تریلری جدید از این بازی به نمایش گذاشت. در این تریلر می‌توانیم ببینیم که کیفیت بازی، در مقایسه با ویدیوهای قبلی، بسیار بالا رفته است.

می‌توانید تریلر جدیدی که از آخرین نگهبان منتشر شده است را در ادامه ببینید. این بازی به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن۴ عرضه می‌شود.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

منبع: Gematsu

مسابقۀ حرفه‌ای ربات‌های پرندۀ حمل کالا

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar ...

    سونی روی این بازی ۹ ساله داره کار میکنه اگه نمره بد بگیره واقعا ابرو ریزی میکنه

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه