۷ بازی رومیزی برتر برای طرفداران میراث هاگوارتز

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۵ دقیقه
بهترین بازی‌های رومیزی برای طرفداران هری پاتر

به لطف بازی‌های رومیزی فانتزی و تخیلی، بازیکنان می‌توانند وارد بسیاری از جهان‌هایی جادویی پر از ماجراجویی و شگفتی مشابه آنچه در میراث هاگوارتز وجود دارد، شوند. اگرچه طرفداران این بازی به راحتی می‌توانند بازی‌هایی رومیزی مختلفی را با محوریت هری پاتر که به طور خاص برای طرفداران این مجموعه ساخته شده پیدا کنند، با این حال داشتن نیم نگاهی به آثار فانتزی مشابه ارزش خود را دارد.

بازیکنان می‌توانند بازی‌های رومیزی فانتزی بسیار خوبی را در بازار پیدا کنند؛ بازی‌هایی که آن‌ها را به قلمروهای فانتزی رنگارنگ و یا تاریک منتقل کرده و به آن‌ها اجازه می‌دهد که به جادوگران قدرتمندی تبدیل شده و ماجراجویی‌های سرگرم‌کننده‌ای را تجربه کنند. به طور کلی برای دوستداران بازی‌های رومیزی فانتزی گزینه‌های جذابی وجود دارد که طی این مقاله به ۷ مورد از آن‌ها خواهیم پرداخت.

۷. Harry Potter: Hogwarts Battle

تعداد بازیکنان: ۲ تا ۴ نفر
مدت زمان بازی: ۳۰ الی ۶۰ دقیقه

بازی Harry Potter: Hogwarts Battle

بازی رومیزی Harry Potter: Hogwarts Battle یکی از بهترین انتخاب‌ها برای طرفداران هری پاتر، میراث هاگوارتز  کسانی است که می‌خواهند دنیای جادویی مورد علاقه‌ی خود را به روشی جدید کشف کنند. این بازی رومیزی به بازیکنان اجازه می‌دهد تا برخی از مکان‌های نمادین مجموعه‌ی هری پاتر را کاوش کرده و از آن‌ها دفاع کنند. بازیکنان باید با ولدمورت و پیروان شرورش در حالی که قصد دارند هاگوارتز را تصرف کنند، روبرو شوند. اط رفی بازیکنان می‌توانند در قالب برخی از قدرتمندترین شخصیت‌های هری پاتر از جمله هری، هرماینی و ران قدم بگذارند، راهی برای همکاری با یکدیگر بیابند و در عین حال از جادوهای قدرتمند و آیتم‌های جادویی برای شکست دادن شرورها استفاده کنند.

۶. Flamecraft

تعداد بازیکنان: ۱ تا ۵ نفر
مدت زمان بازی: ۶۰ دقیقه

بازی رومیزی فلیم‌کرفت

بازی Flamecraft یکی از جذاب‌ترین آثار رومیزی برای دوستداران حیوانات، عاشقان بازی‌های رومیزی جادویی و کسانی است که می‌خواهند در یک دهکده‌ی کوچک دلربا با اژدهایهای بامزه به کاوش بپردازند. بازیکنان در قالب افرادی قرار می‌گیرند که هدف آن‌ها یافتن بهترین آشیانه‌ی ممکن برای اژدهاها است که در آن بتوانند کیک‌های خوشمزه‌ی را بسازند. بازیکنان باید از توانایی منحصربه‌فرد خود برای گفت‌وگو با اژدهایان استفاده کرده و به آن‌ها کمک کنند تا محصولات جادویی خود را تولید کنند و در عین حال مغازه‌داران را راضی نگه دارند. در طول ماجراجویی‌های خود، بازیکنان همچنین باید آیتم‌هایی را جمع‌آوری کرده و افسون‌هایی را پیاده‌سازی کنند تا مطمئن شوند که بهترین اژدهای ممکن را جذب کرده و شهرت خود را به عنوان یک Flamekeeper افزایش می‌دهند.

۵. SPELL

تعداد بازیکنان: ۲ نفر
مدت زمان بازی: ۲۵ دقیقه

اسپل

اسپل یکی از سرگرم‌کننده‌ترین بازی‌های رومیزی انتزاعی و برای تازه‌واردان نیز عالی است. در این بازی بازیکنان می‌توانند به جادوگران قدرتمندی تبدیل شده و در قصری جادویی با یکدیگر دوئل کنند. در این میان اطلاعات بیشتری در مورد این مکان اسرارآمیز که هر صد سال یک بار با جادویی آزاد شده غرق می‌شود، کسب می‌کنند. در نهایت نبرد بین دو جادوگر مشخص خواهد کرد که چه کسی تا یک قرن دیگر رهبر کاخ شورا در بازی باشد. بازیکنان باید با نشان دادن هوش خود و تکمیل الگوهای جادویی بیشتری نسبت به حریفان خود، احترام همتایان را به دست آورند.

۴. Return to Dark Tower

تعداد بازیکنان: ۱ تا ۴ نفر
مدت زمان بازی: ۱۲۰ دقیقه

Return to Dark Tower

این اثر یکی از هیجان‌انگیزترین بازی‌های رومیزی در سبک فانتزی تاریک است که بازیکنان می‌توانند به صورت مشارکتی یا کوآپ و رقابتی به تجربه‌ی آن بپردازند. این بازی نمادین بازیکنان خود را به یک قلمرو جادویی منتقل می‌کند که در آن باید با شر برج تاریکی که یک بار دیگر قلمروی ذکر شده را وحشت زده است، مبارزه کنند. بازیکنان می توانند به صورت انفرادی یا با حداکثر سه بازیکن دیگر به ماجراجویی‌های خطرناک اما جادویی خود بپردازند و در عین حال پا در کفش قهرمانانی بگذارند که باید این جهان را نجات دهند و یک بار برای همیشه این شیطان مرموز را شکست دهند. بازیکنان همچنین باید هیولاها را شکست دهند، به ماموریت های سرگرم‌کننده بروند و در طول ماجراجویی خود منابعی را جمع‌آوری کنند تا قبل از رویارویی با شیطان بزرگ، قدرت بیشتری بدست آورند.

۳. Magic Realm

تعداد بازیکنان: ۱ تا ۱۶ نفر
مدت زمان بازی: ۲۴۰ دقیقه

قلمرو جادویی

قلمرو جادویی یکی از بهترین بازی‌های نقش‌آفرینی است و برای طرفداران میراث هاگوارتز که عاشق بازی‌های رومیزی کلاسیک هستند و می‌خواهند یک اثر پیچیده را امتحان کنند، یک انتخاب عالی است. بازیکنان در این بازی می‌توانند ویرانه‌های یک پادشاهی جادویی زمانی قدرتمند را با جادوگران، جنگجویان، هیولاها و گنجینه‌ها در حین قرار گرفتن در یک ماجراجویی فراموش‌نشدنی کشف کنند. همانطور که بازیکنان سفر خود را در بازی آغاز می‌کنند، باید با بسیاری از موجودات قدرتمند مبارزه کنند. آن‌ها همچنین در کنار کاوش در قلمرو، با شخصیت‌های سرگرم‌کننده و بعضا ترسناک روبرو خواهند شد که به آ‌ن‌ها کمک می‌کند تا توانایی‌های خود را افزایش داده و در بازی برنده شوند.

۲. Nidavellir

تعداد بازیکنان: ۲ تا ۵ نفر
مدت زمان بازی: ۴۵ دقیقه

بازی Nidavellir

بازی Nidavellir یک اثر رومیزی مناسب دورهمی‌های خانوادگی است که به بازیکنان اجازه می‌دهد تا گروهی از کوتوله‌های خود را که باید فافنیر (Fafnir) شرور را شکست دهند، جمع و رهبری کنند. این بازی رومیزی سرگرم‌کننده، بازیکنان خود را به پادشاهی کوتوله‌های نیداولیر می‌برد؛ جایی که آن‌ها باید راهی برای محافظت از خانه‌ی خود در برابر این اژدهای مخوف پیدا کنند. بازیکنان در بازی می‌توانند یک ماجراجویی سرگرم‌کننده را آغاز کرده و در میخانه‌های بازی پرسه زده و ماهرترین و بهترین کوتوله‌ها را استخدام کنند تا در کنارشان بجنگند و به آن‌ها کمک در شکست فافنیر کمک کنند. بازیکنان همچنین باید از در انتخاب کوتوله‌ها دقت داشته باشند زیرا شما در کنار جنگجو به معدنچی، کاشف، شکارچی و آهنگر نیز نیاز دارید.

بازی فکری مدل nidavellir

۱. Potion Explosion

تعداد بازیکنان: ۲ تا ۴ نفر
مدت زمان بازی: ۴۵ دقیقه

بازی رومیزی Potion Explosion

این بازی رومیزی سرگرم‌کننده و منحصربه‌فرد به طرفداران هری پاتر و سایر عاشقان جادو اجازه می‌دهد تا معجون‌های مورد علاقه‌ی خود را بسازند. به لطف این بازی رومیزی رنگارنگ و مناسب دورهمی‌های دوستانه و خانوادگی، بازیکنان می‌توانند در طی تمرینات به جادوگرانی تبدیل شوند که باید امتحانات کلاس معجون خود را پشت سر بگذارند. بازیکنان باید مواد مختلفی را جمع‌آوری و ترکیب کنند تا معجون‌های خود را بسازند و در این میان با دیگران رقابت کنند. از طرفی با جمع‌آوری تیله‌های بیشتر در بازی، آن‌ها می‌توانند معجون‌ها را کامل کرده و پس از آماده شدن، آن‌ها را بنوشند تا از قدرت جادویی خود لذت ببرند!

منبع: Gamerant


بازی فکری مدل کارآگاهان فراطبیعی

بازی فکری مانترا مدل جادوی کهن

بازی فکری مدل گریم ماسکریدبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما