ببینید؛ اگر سریال The Bear بازی بود

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
معرفی اقتباس ویدیوگیمی سریال The Bear

اگرچه اقتباس‌های فوق‌العاده‌ای از فیلم‌ها و سریال‌های تلویزیونی محبوب وجود دارد، اما به نظر می‌رسد این اقتباس‌ها به حضور تعداد زیادی تفنگ، اکشن پرهیجان، عناصر معمایی جذاب یا ترکیبی از این سه نیاز دارند. بنابراین احتمالا انتظار ندارید که یک اقتباس ویدیوگیمی عالی از یک سریال تلویزیونی درباره آشپزی مانند The Bear وجود داشته باشد که البته انتظار درستی است. هیچکس یک بازی ویدیویی اقتباسی درخور از The Bear نساخته اما مایکل کندل (Michael Kandel) و دوستش جو میسیاک (Joe Miciak) در مدلسازی کل دنیای سریال، نوشتن مجموعه‌ای از دیالوگ‌های صوتی خنده‌دار و صداپیشگی شخصیت‌ها برای ساختن ویدیویی در مورد یک بازی اقتباسی عجیب و غریب و تقلبی مشکلات زیادی را متحمل شده‌اند.

سریال The Bear در چند سال گذشته یکی از پاهای ثابت بحث در مورد بهترین سریال‌های اخیر بوده است. این سریال محبوب در به تصویر کشیدن عشق واقعی به یک حرفه و مشکلاتی که ممکن است برای زندگی شخصی فرد به وجود آورد، عالی عمل کرده است. با این حال، به یاد ماندنی‌ترین جنبه سریال، خنده‌دار بودن و صمیمی بودن آن است، علی رغم اینکه بیشتر دیالوگ‌ها توسط شخصی که با عصبانیت در میکروفون خود فریاد می‌زند، ارائه می‌شوند.

تصویری از بازی اقتباسی The Bear

اولین لحظه خنده‌دار بازی، منوی تنظیمات سختی است. مطابق با سریال، دشواری عادی مستلزم این است که هر شخصیتی در تمام مدت بر سر هر شخصیت دیگری فریاد بزند. دشواری No Rush، گزینه‌ای که در ویدیو انتخاب شده است، طرفداران را به دیدن جنبه‌ای از سریال دعوت می‌کند که قبلا دیده نشده بود، آشپزخانه‌ای که در آنموسیقی‌هایی آرامش‌بخش در پس‌زمینه پخش می‌شود و همه در تمام مدت رفتار خوبی دارند.

با این حال، این یک بازی است و به نظر می‌رسد که هدفش چیزی بیشتر است، بنابراین تفنگ‌ها به طور طبیعی در نقطه‌ای از بازی ظاهر می‌شوند. در بخشی از بازی، سگ‌هایی وارد آشپزخانه می‌شوند و شما باید به آن‌ها تا سر حد مرگ تیراندازی کنید. البته این بخش در سریال وجود ندارد. با این حال بسیاری از ارجاعات خنده‌دار به سریال وجود دارد که بهتر است خودتان آن‌ها را کشف کنید.

شما نمی‌توانید The Bear را روی هیچ پلتفرمی بازی کنید، اما می‌توانید سریال آن را در FX و Hulu تماشا کنید.

منبع: DESTRUCTOID

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیدیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما