اسکایریم تمام نمی‌شود؛ ماد جدید بازی یک شهر بزرگ و صد شخصیت اضافه می‌کند

۸ آبان ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
Skyrim MOD

بازی اسکایریم (Skyrim) را می‌توان مشهورترین عنوان نقش آفرینی دانست. این بازی برای مدت زیادی است که زنده بوده و طرفداران بسیار زیادی دارد. یکی از نکات مهم در مورد بازی اسکایرم پشتیبانی خوب آن از ماد (Mod) است. به این معنا که سازندگان ماد به راحتی می‌توانند ایده‌های خود را در این بازی پیاده کنند. مثل بازی Forgotten City که در ابتدا یک ماد بود ولی بعد به شکل یک بازی جدا در آمد.

حال یکی از سازندگان ماد تصمیم گرفته تا به این بازی ۱۰ ساله، یک بخش جدید اضافه کند. نام این ماد شهر برومیونار (The City of Bromjunaar) است. این ماد دارای یک منطقه، تعدادی مأموریت و ۱۰۰ کاراکتر جدید است. همینطور اینکه تعدادی دیالوگ جدید هم به بازی اضافه شده است.

این ماد شهر Labyrinthian را دوباره زنده کرده و در آن می‌توان کارهای مختلفی انجام داد. در اصل این یک شهر برای ساحران (Mages) است. در اصل اگر شما خط داستانی Collage of Winterhold را به اتمام برسانید، پاداشش این بخش خواهد بود. سازنده این ماد اعلام کرد که به زودی یک مأموریت جدید هم به آن اضافه خواهد کرد. این مأموریت به شما حس یک ساحر واقعی و قدرتمند بودن را منتقل خواهد کرد.

ماد جدید اسکایریم

شما می‌توانید این ماد را همین الان هم تجربه کنید. البته نیاز به مقداری بهبود دارد. با این حال دنیای آن کامل بوده و مشکل خاصی ندارد. بحث مأموریت و خط داستانی کمی مشکل دارد که به زودی برطرف خواهد شد.

برومیرونار دارای ۶ خانه، یک فروشگاه شیمیایی، یک بازار با ۶ تاجر، یک آهنگر، یک سیاهچال کوچک، یک مهمانخانه، زندان و مرکز تدریس جادوگری است. تمامی این مناطیق با شخصیت‌های مختلف پر شده و بیش از ۱۰۰ کرکتر به بازی اضافه شده است. یکی از نکات مهم این ماد جدید این است که تنها افرادی جادوگر می‌توانند از آن استفاده کنند. به دلیل اینکه ورود به آن نیز نیاز به جادو دارد.

به طور کلی بحث ماد در بازی اسکایریم بسیار گسترده است. نکته جالب اینجاست که بتسدا نیز از بسیاری از این موارد در به روزرسانی‌های بعدی بازی خود استفاده کرده است. در حال حاضر بیش از ۱۱ سال از عرضه بازی اسکایریم گذشته و همچنان طرفداران بسیار زیادی دارد. سازندگان ماد نیز تلاش زیادی برای زنده نگه داشتن این بازی انجام دادند. برای بازی اسکایریم مادهای بسیار زیادی وجود دارد.

این موارد باعث شدند تا بازی اسکایریم از بین نرود. بلکه همواره در حال رشد باشد و زنده بماند. از این رو تجربه اسکایریم در حال حاضر نیازمند ماد بوده و بدون آن بی معنا است.

منبع: PcGamesn.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه