جف کیلی: گیم اواردز ۲۰۲۱ بزرگ‌ترین و شامل ۴۰ تا ۵۰ بازی خواهد بود

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۳ دقیقه
گیم اواردز

در این چند سال اخیر، همواره شبی در ماه دسامبر برای جشن گرفتن برای صنعت بازی‌های ویدیویی و چیزی که به آن علاقه داریم، تدارک دیده می‌شود. مراسم گیم اواردز در این سال‌ها به مهم‌ترین مراسم درباره‌ی بازی‌های ویدیویی تبدیل شده است و گیم اواردز ۲۰۲۱ دوباره به شکل حضوری البته به شکلی محدودی برگزار خواهد شد. به همین خاطر، جف کیلی هم وعده‌های جالب و هیجان‌انگیزی برای مراسم امسال داده است.

جف کیلی، تهیه‌کننده و مجری گیم ‌اواردز، در مصاحبه‌ی اخیر خود با اپیک گیمز جزئیات جالبی را درباره‌‌ی گیم اواردز ۲۰۱۲ اعلام کرده است. او ابتدا از اشتیاق خود به بازگشت به سالن تیاتر مایکروسافت و برگزاری حضوری مراسم صحبت کرد: «برخی از مردم به ما می‌گویند که “مراسم سال قبل واقعاً به‌خوبی در قالب مجازی جواب داد، چرا شما دوباره مثل همان سال قبل مراسم را برگزار نمی‌کنید و همه را از طریق Zoom جمع نمی‌کنید”. من فکر می‌کنم که همه‌ی ما احساس می‌کنیم که کاری که سال قبل انجام دادیم، عالی بوده اما واقعاً دلمان برای انرژی مردم در زمان دریافت جوایزشان یا واکنش‌های دیگر به جوایز و نمایش‌ها تنگ شده است.»

جف کیلی در ادعایی هیجان‌انگیز بیان کرده است که در گیم اواردز ۲۰۲۱ چیزی بین ۴۰ تا ۵۰ بازی نمایش داده خواهد شد. او در جریان این ویدیو گفت: «می‌دانید، این عالی است که افراد مشهور (سلبریتی‌ها) را در مراسم داریم، این عالی است که موسیقی زنده در مراسم اجرا می‌کنیم اما فکر می‌کنم تمرکز جدی و واقعی روی بازی‌های ویدیویی اهمیت اصلی مراسم است. به‌خصوص در مراسم امسال، محتوای زیادی برای بازی‌های سال‌های ۲۰۲۲ و ۲۰۲۳ وجود خواهد داشت که بزرگ‌ترین خط تولید ما در اولین نمایش‌ و معرفی جهانی بازی‌ها خواهد بود.»

گوست آو سوشیما در گیم اواردز

کیلی در ادامه‌ی سخنان خود ادامه می‌دهد: «قطعاً از نظر تعداد بازی‌هایی که در مراسم حضور خواهند داشت، سال بسیار شلوغی را خواهیم داشت. خوشحالیم که تقریباً هر توسعه‌دهنده و ناشری می‌خواهد در سطوح مختلف محتوایی را در مراسم ما نشان دهد.»

مشخص است که جف کیلی نمی‌تواند جزئیات بیشتری را در مورد آنچه قرار است نمایش داده شود، فاش کند اما  او اذعان کرد که چیزهای «واقعاً بسیار خیره‌کننده‌ای» در گیم اواردز ۲۰۲۱ وجود خواهد داشت. او می‌گوید: «من هنوز احساس می‌کنم که ما به‌نوعی فقط سطح آنچه را که در پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس ممکن است، لمس کرده‌ایم، بنابراین من فکر می‌کنم چیزهایی را در نمایش خواهید دید که واقعاً بسیار خیره‌کننده است. ما نمایش‌هایی از بازی‌ها را خواهیم دید که به مردم یادآوری خواهد کرد که هنوز بهترین‌‌ بازی‌های صنعت در راه هستند و در مقابلشان قرار دارند.»

بر اساس گفته‌ی کیلی، فقط نصف مراسم درباره‌ی جوایز است و نصف دیگر هم درباره‌ی معرفی‌های جدید و نمایش بازی‌های مختلف است. او همچنین گفت که نمایش امسال تریلرهای بیشتری را هم از چیزهایی نشان خواهد داد که بازی‌های ویدیویی نیستند، بلکه به آن‌ها ارتباط دارند؛ برای مثال، یک سریال تلویزیونی یا فیلمی با الهام از یک بازی ویدیویی.

اگرچه به این وعده‌های جف کیلی عادت کرده‌ایم و تاکنون باید متوجه شده باشیم که همواره باید انتظارات خود را معقول‌تر کنیم اما بخشی از صحبت‌های او که به نمایش‌های خیره‌کننده و بهترین آثار آینده‌ی این نسل اشاره دارد، واقعاً هیجان‌انگیز است. سال قبل اگرچه از نظر فروش و میزان علاقه‌ی مردم به بازی‌ها این صنعت شرایط بسیار خوبی را پشت سر گذاشت اما به خاطر محدودیت‌های ایجاد شده و دنبال کردن کار از طریق خانه‌ها بسیاری از آثار با تأخیر مواجه شده یا بسیاری از استودیوها موفق نشدند که بازی خود را معرفی کرده و نمایشی از آن را نشان دهند. با این حال، اوضاع برای نمایش امسال می‌تواند متفاوت باشد و اکنون توسعه‌دهندگان با دست پری به‌سوی آن‌ آمده باشند و همان‌گونه که جف کیلی گفته، ممکن است با معرفی بازی‌های جدید نسل نهمی درک بیشتری از قدرت کنسول‌های خانگی این نسل به دست آوریم و برای بازی‌های آتی صنعت هیجان‌‌زده شویم.

علاوه بر آن، جف کیلی اعلام کرده که لیست نامزدهای بهترین بازی‌ها در بخش‌های مختلف در روز سه‌شنبه‌ی همین هفته اعلام خواهد شد. گیم اواردز ۲۰۲۱ قرار است در تاریخ ۹ دسامبر برگزار شود.

منبع: Gematsu

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما