از بازی صخره‌نوردی Cairn با تریلری جذاب رونمایی شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
معرفی بازی Cairn

شرکت The Game Bakers، سازنده بازی‌های Furi و Haven، از بازی جدید خود با عنوان کایرن (Cairn) که اثری در سبک صخره‌نوردی است، رونمایی کرده است.

امریک توآ (Emeric Thoa)، کارگردان خلاقیت بازی، در یک بیانیه مطبوعاتی گفت:

با Cairn، ما در حال بررسی ژانر جدیدی هستیم که نام آن را «کوهنوردی و بقا» گذاشته‌ایم. ما نوع جدیدی از شبیه‌ساز کوهنوردی را ایجاد کرده‌ایم که چالش‌های آن عزم بازیکنان را آزمایش می‌کند.

آدری لپرنس (Audrey Leprince)، مدیرعامل The Game Bakers اضافه کرد:

بعد از اینکه Furi در مورد آزادانه زندگی کردن و Haven در مورد این بود که آزادانه عاشق هر کسی که می‌خواهید باشید، کایرن پایان سه‌گانه ما در مورد آزادی است. این بار همه چیز در مورد فراتر رفتن از محدودیت‌های خود و ر‌هایی از وسواس‌ها است.

       

کایرن بازیکنان را در نقش کوهنوردی به نام آوا (Aava) قرار می‌دهد که در تلاش است که فتح قله‌ای که تمام عمر به دنبال فتح آن بوده را آغاز کند. این بازی کوهنوردی به بازیکنان اجازه می‌دهد به طور طبیعی از صخره‌ها بالا بروند و دست‌ها و پا‌های خود را به شکلی که می‌خواهند، حرکت دهند. کوهنوردان برای کاوش در کوه، صخره و تصمیم‌گیری در مورد مسیر خود آزادند. هرچند در ارتفاعات، کوهنوردان باید منابع و شرایط فیزیکی خود را مدیریت کنند.

البته او در این مسیر برخورد‌های غیرمنتظره‌ای خواهد داشت و تاریخ و گنجینه‌های پنهان کوه را کشف می‌کند. او همچنین باید تصمیم بگیرد که چه فداکاری‌هایی برای رسیدن به رویای خود انجام دهد. سما می‌توانید سطح دشواری را تنظیم کنید تا تجربه خود را به نوعی شخصی‌سازی کنید. حالتی به نام اکسپدیشن نیزو جود دارد که با انتخاب آوا یا مارکو (Marco) انتخاب کنید و به سمت کوه‌های مختلف رفته و چالش‌هایی را که باید انجام دهید و در نهایت عملکرد خود را با سایر کوهنوردان مقایسه کنید.

این بازی برای کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی در سال ۲۰۲۵ عرضه می‌شود.

منبع: Gematsu

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیدیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما