مجریان سابق تخت‌گاز ۲۸ آبان با The Grand Tour باز می‌گردند

۲۶ شهریور ۱۳۹۵ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

«جرمی کلارکسون» (Jeremey Clarkson)،‌ «ریچارد هموند» (Richard Hammond) و «جیمز می» (James May) که به عنوان مجریان سابق برنامه‌ی «تخت گاز» (Top Gear) شناخته می‌شوند از مدتی دیگر با برنامه‌ی جدیدی با نام The Grand Tour از سایت آمازون باز می‌گردند تا بار دیگر علاقه‌مندان به دنیای اتومبیل را سرگرم کنند.

به‌تازگی سایت آمازون تاریخ پخش اولین قسمت این مجموعه را اعلام کرد و مشخص شد که علاقه‌مندان می‌توانند در روز ۲۸ آبان ماه (۱۸ نوامبر) به تماشای این برنامه بنشینند. حتی برای اعلام این خبر ویدیویی هم منتشر شده که می‌توانید آن را مشاهده کنید:

‌‌‌

در این ویدیوی کوتاه مشخص می‌شود که برنامه‌ی The Grand Tour‌ در قاره‌ها و شهرهای مختلف ضبط شده که از بین آن‌ها می‌توان به آفریقای جنوبی، کالیفرنیا، آلمان و انگلیس اشاره کرد. این برنامه قرار است به صورت هفتگی از سرویس «آمازون پرایم» (Amazon Prime) پخش شود. آمازون ۳۶ قسمت از این برنامه تولید کرده و به احتمال زیاد باید منتظر فصل‌های بعدی آن هم باشیم.

مجریان سابق برنامه‌ی Top Gear بعد از اینکه با شبکه‌ی BBC به مشکل خوردند، این برنامه‌ی محبوب را ترک کردند و اکنون قصد دارند برنامه‌ی جدیدشان را با همکاری آمازون به نمایش دربیاورند.

منبع: The Verge

‌‌‌‌

Drone_Footer

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. Avatar مهدی

    دوستان یعنی به نظرتون شبکه مستند این برنامه رو هم دوباره دوبله و پخش میکنه؟
    چون ما که زبون انگلیسی بلد نیستیم با زیر نویس هم مشکل دارم چون نمیدونم زیر نویس رو بخونم یا خود فیلم رو ببینم
    تنها راهش دوبله فارسیه

  2. Avatar پـــرایم

    این سرویس آمازون پرایم را چطور میشه دید ؟ اصلا چی هست ؟ چون ظاهرا TV نیست ، سرویسه

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه