اولین تیزر شگفت‌انگیزان ۲ را ببینید

امیرحسین میرزایی ۲۹ آبان ۱۳۹۶ | ۱۶:۳۰ 20 نوامبر 2017
The Incredibles 2

یکی دو سالی است که می‌دانیم استودیوی فیلم‌سازی «پیکسار» به صورت جدی ساخت دنباله‌ی «شگفت‌انگیزان» یا همان The Incredibles را آغاز کرده است. دیروز توانستیم برای اولین بار و در قالب یک تیزر کوتاه، نگاهی به «شگفت‌انگیزان ۲» (The Incredibles 2) داشته باشیم.

فیلم شگفت‌انگیزان ۲ در روز ۱۵ ژوئن سال ۲۰۱۸ اکران می‌شود.

داستان شگفت‌انگیزان ۲ مثل قسمت اول روی خانواده‌ی قهرمانی پار تمرکز دارد و دقیقا پس از اتفاقات فیلم اول روی می‌دهد. تیزر کوتاه این فیلم روی بچه‌ی کوچک خانواده‌ی پار تمرکز دارد. می‌توانیم ببینیم که شخصیت «جک-جک» ظاهرا همه جور قدرت دارد. اگر به خاطر داشته باشید، برای اولین بار قدرت‌ّهای جک-جک را در پایان شگفت‌انگیزان و زمانی می‌بینیم که او توسط «سیندروم» دزدیده می‌شود.

کاملا واضح است که بزرگ کردن بچه‌ای که قدرت‌های ابرقهرمانی دارد، اصلا راحت نیست.

شرکت دیزنی در سال ۲۰۱۵ بود که از شفگت‌انگیزان ۲ رونمایی کرد. در ابتدا قرار بود این فیلم در سال ۲۰۱۹ اکران شود، ولی دیزنی سال گذشته گفت که زمان عرضه‌ی فیلم را جلو انداخته است. کارگردان قسمت اول یعنی Brad Bird برای ساخت شگفت‌انگیزان ۲ بازگشته است.

فیلم شگفت‌انگیزان ۲ در روز ۱۵ ژوئن سال ۲۰۱۸ اکران می‌شود.

می‌توانید در ادامه تیزر کوتاه این فیلم را ببینید.

[{"src":"\/\/www.digikala.com\/mag\/wp-content\/uploads\/2017\/11\/Incredibles_2_Official_Teaser_Trailer_360p.mp4","type":"video\/mp4"}]

دانلود تیزر با کیفیت Full HD

منبع: The Verge

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. cp.mahdi cp.mahdi

    اولا دمشون گرم که یه سال زود تر اکران میکنن! 🙂
    دوما بدون دوبله قبلی لطفی نداره. 🙁

    1. sfsgfgds sfsgfgds

      دوما نه ثانیا داداش